دوشنبه ٢٣ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > شعار "ما می توانیم " را در نمایشگاه بین المللی نفت ثابت کردیم / این نمایشگاه باعث افتخار و غرور ملی است


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر قالیباف در بازدید از نمایشگاه نفت گفت :

شعار "ما می توانیم " را در نمایشگاه بین المللی نفت ثابت کردیم / این نمایشگاه باعث افتخار و غرور ملی است

 

دکتر قالیباف از بیست و پنجمین نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه ها ، رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین‌المللی نفت در جمع خبرنگاران اظهارکرد: باعث افتخار و خوشحالی است که نیروهای جوان ، تحصیلکرده و با تجربه توانستند در صنعت نفت تحولات جدی و اساسی ایجاد کنند.

وی اظهار کرد : این نمایشگاه باعث افتخار و غرور ملی است و از طرفی متاسف شدم از این جهت ای کاش حرکت های به این عظمت و بزرگی را از دهه‌های قبل و با سرعت بیشتری شروع می کردیم.

قالیباف با یادآوری منویات مقام معظم رهبری درجلسه با سران قوا افزود: در حوزه پیشران های اقتصادی ، پیشران بخش صنعت نفت یکی از مهم ترین پیشران هاست و امیدواریم با سرعت بیشتری که شروع شده است جبران گذشته نیز شود.

دکترقالیباف گفت : شعار ما می توانیم را امروز دراین نمایشگاه درعمل ثابت کردیم و باید ازصنعت گران و تولید کنندگان مخصوصا شرکت های دانش بنیان حمایت های لازم صورت پذیرد.

وی در پایان با تاکید بر تنظیم قراردادهای نفتی به روش بومی گفت : مجلس و دولت و همچنین بخش خصوصی باید با در نظرگرفتن توان تولید داخلی و بحث های فنی داخلی و همکاری نزدیک دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان موجب ارز آوری بیشتر و توسعه بخش خصوصی شوند .

 


١٦:١٦ - شنبه ٤ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٢٣٥٢    /    تعداد نمایش : ١١١٥BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.