شنبه ٢٢ مرداد ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > جلسه هماهنگی پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هماهنگی پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست برگزار شد

جلسه هماهنگی پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور مدیران، مسئولان و دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه در تالار اصفهان شرکت سهامی نمایشگاهها و در راستای ایجاد هماهنگی برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد بین المللی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، در این جلسه راهکارهای مناسب و عملی برای انجام مساعدت ها و همکاریهای لازم برای برگزاری این نمایشگاه در موعد مقرر بررسی گردید. همچنین پیش بینی های لازم جهت برگزاری جلسات و همایشهای مرتبط با این رویداد و حضور سفرا و میهمانان بین المللی با هماهنگی مسئولان حاضر در جلسه انجام پذیرفت.

شایان ذکر است، با توجه به اینکه امسال زمان برای برگزاری تعدادی از رویدادها به واسطه شیوع ویروس کرونا از دست رفته است و نمایشگاهها به صورت فشرده و کاملاً تخصصی در حال برگزاری است، امکان واگذاری فضای بیشتری به این نمایشگاه در سالجاری میسر نبود ولی شرکت سهامی نمایشگاهها با فراهم شدن شرایط لازم این نوید را می دهد که حتماً سال آینده فضای بیشتری به این نمایشگاه مهم اختصاص خواهد یافت.

گفتنی است، نمایشگاه بین المللی ایران پلاست یکی از مهمترین نمایشگاه های تخصصی این حوزه محسوب می شود که با تلاش مسئولان برگزاری این رویداد کیفیت برگزاری آن در سال جاری بهتر از سالهای قبل خواهد بود.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از تاریخ 18 تا 21 بهمن ماه 1400 با حضور متخصصان و علاقمندان به این صنعت از ساعت 8 لغایت 15 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برگزار خواهد شد.

انتهای خبر/١٣:٠٩ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٢٩٤٩    /    تعداد نمایش : ٤٨٩BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.