دوشنبه ٠٨ خرداد ١٤٠٢
صفحه اصلی > ارتباط با ما > سوالات متداول > پاسخ به سوالات شما > سوالات متداول از بخش تبلیغات 
سوالات متداول از بخش تبلیغات
1) نحوه گرفتن مجوز جهت فیلمبرداری و عکاسی از نمایشگاه داخلی چگونه است ؟

پاسخ:

  • مجریان: مجریان با ارسال نامه به مدیریت روابط عمومی و هماهنگی با این مدیریت نسبت به تصویر برداری در نمایشگاه مربوطه اقدام می نمایند.
  • مشارکت کنندگان: شرکت کنندگان جهت تصویربرداری از غرفه مربوطه اقدام به ارسال درخواست خود به مدیریت روابط عمومی و هماهنگی از سوی مدیریت مربوطه می گردد (کلیه امور مربوط به تصویر برداری توسط درخواست کننده انجام می شود.
  •  بازدیدکنندگان: افراد متفرقه که نیاز به تصویربرداری داشته باشند به دو دسته تقسیم می شوند:یک دسته کسانی هستند که با دوربین های معمولی و تلفن همراه تصویر برداری می کنند که این افراد با هماهنگی غرفه مربوطه اقدام به تصویر برداری از غرفه می نمایند.دسته دوم افرادی هستند که با دوربین های حرفه ای قصد تصویربرداری دارند می بایست دلیل خود را طی درخواستی اعلام نمایند تا در صورت موجه بودن (برخی دانشجوی این رشته هستند) با روابط عمومی نمایشگاه هماهنگی بعمل آید.

2) چگونه می توان تبلیغات شرکت را در یکی از تابلوهای داخل و یا بیلبوردهای نمایشگاه نصب کرد؟چگونه می توان تبلیغات  رادیویی انجام داد؟

پاسخ: جهت هرگونه تبلیغات در داخل محوطه نمایشگاه و جاده اختصاصی اعم از محیطی و رادیویی،شرکت کنندگان محترم می بایست با شماره تلفن های 31-22662830 پیمانکار تبلیغات نمایشگاه بین المللی تهران تماس حاصل نمایند.


3) آیا درنمایشگاه امکان توزیع بروشور تبلیغاتی وجود دارد؟

پاسخ: امکان توزیع بروشور،کاتالوگ و کارت ویزیت در محوطه و فضای عمومی سالنهای نمایشگاه مجاز نمی باشد و صرفا شرکت کنندگان می توانند در داخل غرفه مربوطه اقدام به توزیع بروشور،کاتالوگ و هر برگه دیگری که برای معرفی شرکت خود دارند،می باشند.


4) شرایط پخش هدایای تبلیغاتی و نمونه کالا در محوطه نمایشگاه به چه صورت است؟

پاسخ: در این خصوص شرکت کنندگان محترم می بایست به کارسناس مربوطه در مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه مراجعه و نسبت به عقد قرارداد برای تعداد نفراتی که قصد دارند موارد فوق را در محوطه و یا سالنهای نمایشگاهی توزیع کنند،اقدام نمایند.

تبلیغات شرکت های داخلی هر نفر 2/000/000 ريال + 8% مالیات ارزش افزوده

تبلیغات شرکت های خارجی هر نفر 5/000/000 ريال + 8%ارزش افزوده

 

BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.