جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تلاش ویژه «خصوصی ها» برای یک روز جهانی


  چاپ        ارسال به دوست

سومین نشست گرامیداشت روز جهانی صنعت نمایشگاهی برگزار شد

تلاش ویژه «خصوصی ها» برای یک روز جهانی

صبح روز پنج شنبه 14 اردیبهشت ماه 1396 شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران با همکاری موسسه مطبوعاتی صمت و اعضای انجمن صنفی برگزارکنندگان نمایشگاه نشستی برگزار کردند تا ابعاد برگزاری هر چه بهتر روز جهانی صنعت نمایشگاهی در ایران را بررسی کنند.

- به گزارش واحد امور رسانه روابط عمومی  و امور بین المللل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به نقل از پایگاه خبری گسترش ( صمت ) :

نشست هم اندیشی و برنامه ریزی محتوایی گرامیداشت روز جهانی صنعت نمایشگاهی با حضور رییس و برخی از اعضای انجمن صنفی برگزارکنندگان نمایشگاه و همچنین اعضای انجمن غرفه سازان کشور در محل سالن 5A واقع در محل دائمی  نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد تا جنبه های محتوایی این مراسم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست زمان برگزاری مراسم با توجه به همزمان بودن این رویداد با ماه مبارک رمضان مورد بررسی قرار گرفت و همچنین نکاتی در زمینه برنامه های محتوایی بیان شد. در انتهای این نشست تصمیم بر آن شد تا کمیته ای از اعضای انجمن های مشارکت کننده در یک برگزاری نمایشگاه به همراه اعضای رسانه از جمله موسسه مطبوعاتی صمت تشکیل گردد.

لازم به ذکر است که :

از سال گذشته ۷ ژوئن مصادف با ۱۷ خرداد به عنوان روز جهانی صنعت نمایشگاهی انتخاب شده است و این روز در سال ۲۰۱۷ در سراسر دنیا جشن گرفته خواهد شد و مراسم های مختلفی در نمایشگاه های مختلف برگزار می شود.

* لینک منبع خبر :

http://www.gostaresh.news/expo/3100


٠٨:٣٥ - شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٣٥    /    تعداد نمایش : ١٨٢١UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.