يکشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > دیدار دکتر اسفهبدی با مدیر توسعه تجاری نمایشگاههای عمان


  چاپ        ارسال به دوست

در راستای توسعه روابط تجاری – نمایشگاهی با عمان

دیدار دکتر اسفهبدی با مدیر توسعه تجاری نمایشگاههای عمان

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

نادر عباس مدیر توسعه تجاری بخش بازاریابی و مارکتینگ جهانی نمایشگاههای عمان ( عمان اکسپو ) با حضور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران با دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران دیدار و با ایشان به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در این جلسه نادر عباس با اشاره به روابط تجاری عمیق و گسترده دولت عمان با دولت جمهوری اسلامی ایران در سالهای اخیر و افزایش سطح مبادلات تجاری بین دوکشور خواهان ادامه این روند و بسط وگسترش روز افرون آن شد.

دکتر اسفهبدی نیز با اشاره به دوستی دیرینه و تاریخی دو ملت ایران و عمان در طول تاریخ و پیشینه آن خواستار گسترش روابط نمایشگاهی با دولت عمان گردید.

- لازم به ذکر است :

نمایشگاه اختصاصی ج.ا.ایران در مسقط پایتخت کشور عمان و متقابلاً نمایشگاه اختصاصی کشور عمان در تهران همه ساله با مشارکت شرکتهای مختلف برگزار می شود که خود نقطه عطفی در روابط تجاری دو کشور محسوب شده و دکتر اسفهبدی و نادر عباس نیز بر برگزاری هرچه بهتر آن تاکید نموده و در این جلسه به جهت تدارک و آمادگی بیشتر برای برگزاری آن راهکارهای لازمه را اندیشیده و هماهنگی های لازمه را بعمل آوردند.


١٤:٠٠ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٢١    /    تعداد نمایش : ١٦٤٤UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.