يکشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ملاقات دکتر اسفهبدی با مدیرعامل نمایشگاه شیراز


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نمایشگاهها در استانها ضامن افزایش تولیدات داخلی است

ملاقات دکتر اسفهبدی با مدیرعامل نمایشگاه شیراز

دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران با سید محمود موسوی مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان فارس دیدار و گفتگو نمود.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

در پی ملاقاتهای دوره ای با مسئولین نمایشگاههای استانها و مراکز نمایشگاهی دکتر اسفهبدی با موسوی مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان فارس ملاقات و به بررسی نحوه برگزاری نمایشگاهها در استانهای مختلف پرداخت.

بنابراین گزارش :

دکتر اسفهبدی ضمن تحسین مسئولین برگزاری نمایشگاههای استان فارس ابراز داشت : امیدواریم در دوره پیش رو با گسترش تعاملات با استانها مخصوصاً استان پهناور فارس برای ایجاد یکپارچگی و هماهنگی لازم در جهت برگزاری نمایشگاههای تخصصی و بین المللی و همچنین پربارتر نمودن محصولات داخلی گامهای بلندی برداشته شود.

در پایان موسوی با تشکر از رهنمودهای دکتر اسفهبدی به برنامهای آتی استان فارس در جهت برگزاری نمایشگاهها اشاره نمود و ابراز امیدواری کرد تا با بکارگیری رهنمودهای ایشان برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی کشور با کیفیت و صلابت بیشتری صورت پذیرد.

لازم به ذکر است :

محل دائمی شركت نمايشگاههاي بين المللي فارس در سال 1374 با احداث سايت نمايشگاهي در فضايي بالغ بر  760000 متر مربع در شمال غرب شيراز تاسيس گرديده است که داراي بزرگترين سايت نمايشگاهي درمنطقه جنوب كشور بوده و تاكنون بيش از 600 عنوان نمايشگاه تخصصی و عمومی را در ابعاد ملی و بین المللی برگزار نموده كه همگي بطور چشمگیری مورد استقبال صاحبان صنایع، متخصصین و بازرگانان و بازديد كنندگان قرار گرفته است.


١٣:١١ - شنبه ٧ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٣١    /    تعداد نمایش : ١٨٥٥UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.