يکشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاهها گشایش یافت


  چاپ        ارسال به دوست

بزرگترین رویداد صنعت درب و پنجره در محل دائمی نمایشگاهها

نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاهها گشایش یافت

دکتر اسفهبدی بزرگترین رویداد صنعت درب و پنجره در خاورمیانه را افتتاح کرد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته با حضور دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران ، هیات همراه و تنی چند از صاحب نظران در این بخش از صنایع کشورمان در محل دائمی نمایشگاهها گشایش یافت .

بنا بر این گزارش : نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته با مشارکت  256 شرکت داخلی و 54شركت

خارجی از کشورهای آلمان، اسپانیا، ایتالیا، ترکیه، چین در فضای  نمایشگاهی بالغ بر34743 متر مربع انواع در و پنجره ساختماني، صنعتي، بيمارستاني، سرويسهاي بهداشتي، پاركينگي و فروشگاهي با تركيبهاي مختلف آهني، آلومنيومي، كامپوزيت،upvc ،hdf ، لمينت، فايبرگلاس، انواع چهارچوب، سردر و فريم در تركيبهاي فوق الذكر، ماشين آلات و ابزار توليد، مونتاژ و خط توليد در و پنجره، سيستمهاي داي كست، ترمال بريك، پادركوتينگ و ....... پذیرای علاقمندان در این بخش از صنایع کشورمان می باشد .

لازم به ذکر است در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه دکتر اسفهبدی در گفتگویی که با اصحاب رسانه داشت گفت: این نمایشگاه با توجه به اینکه بخشی از تولیدات سا ختمانی است از قابلیتهای برجسته ای در جهت ایجاد اشتغال وگردش اقتصادی برخوردار بوده که علاوه بر ایجاد اشتغال از وابستگیهای ارزی نیز می کاهدو شرکت سهامی نمایشگاهها با برگزاری این نمایشگاه که در خاور میانه از برجستگی ویژه ای برخوردار است به رشد و ارتقا این صنعت خواهد افزود.

این نمایشگاه از امروز 13 بهمن 96 لغایت 16 بهمن از ساعت 9 صبح لغایت 17 پذیرای علاقمندان و بازدید کنندگان محترم در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران می باشد.


١٢:٤٧ - جمعه ١٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٣٤    /    تعداد نمایش : ٢١٦٣UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.