دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز


  چاپ        ارسال به دوست

روز جانباز در نمایشگاهها

به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز

باب الحوائج، حضرت عباس بن علی(ع)، برترین نمونه ای است که چگونگی پیروی از پیشوای معصوم را عملاً تعلیم می دهد. شخصیت آن بزرگوار به گونه ای است که همه صفاتی را که لازمه یک پیرو واقعی است، به نحو کامل بروز داده و تجسمی از همه فضائل است.

پیشوایان معصوم، عالی ترین نمونه رهبری در جهان هستند و همه صفات پیشوایی در وجود مبارکشان به کمال رسیده همچنانکه این بزرگواران در رهبری بی نظیرند، در میان پیروان شان نیز کسانی یافت می شوند که در رهروی و پیروی از پیشوایان معصوم، مرتبه ای عالی و بی نظیر دارند، به عبارت دیگر، معصومین(ع) پیروانی دارند که نمونه اعلا برای چگونه پیروی کردن از پیشوایان الهی هستند.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانبازدکتر اسفهبدی با برخی از جانبازان و ایثار گران شاغل در شرکت سهامی نمایشگاهها ی بین المللی ج.ا.ایران ملاقات و گفتگو نمود.

این گزارش حاکی است :دراین ملاقات صمیمانه دکتر اسفهبدی ضمن قدردانی از کلیه جانبازان و ایثارگران با اشاره به ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانبازگفت این عزیزان سرمشق و الگوی مناسبی برای دیگر احاد مردم هستند . 


١٤:٠٨ - شنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٧٧    /    تعداد نمایش : ١٦٤٥UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.