سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ژاپن در تدارک برگزاری نمایشگاه اکسپوی اوزاکا


  چاپ        ارسال به دوست

همکاری دو جانبه نمایشگاهی با کشور ژاپن

ژاپن در تدارک برگزاری نمایشگاه اکسپوی اوزاکا

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران با " ماساشی واتانابه " رئیس بخش اقتصادی سفارت ژاپن و هیات همراه دیدار و گفتگو نمود.

بنابر این گزارش :

در این دیدار صمیمانه دکتر اسفهبدی ضمن اشاره به برگزاری نمایشگاههای اکسپو در جهان و حضور گسترده شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران ابراز امیدواری نمود تا با برگزاری نمایشگاههای اکسپو در ارتقاء تولید و اقتصاد اقصی نقاط جهان بتوان شاهد پیشرفتهای اقتصادی دو چندان بود.

این گزارش حاکی است :

" ماساشی واتانابه " رئیس بخش اقتصادی سفارت ژاپن نیز با اشاره به همکاری نمایشگاهی دو کشور و سابقه برگزاری نمایشگاههای بین المللی خواستار حمایت در راستای برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه اکسپوی 2025 اوزاکا ژاپن شد. وی با اشاره به برگزاری جلسه توجیهی نمایشگاه 2025 اوزاکا ژاپن در تاریخ 25 تیرماه 97 در محل تالار اصفهان شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران ، از دکتر اسفهبدی و کارشناسان برجسته ایشان دعوت نمود تا با حضور در این مراسم از برنامه ها و نحوه برگزاری آن نمایشگاه اطلاع حاصل نمایند.

قابل ذکر است :

در پایان این ملاقات صمیمانه دکتر اسفهبدی با اشاره مجدد به سوابق و کیفیت برگزاری نمایشگاههای ژاپنی در جهان و عملکرد مناسب و قابل تقدیر آن کشور در مجامع نمایشگاهی بین المللی از جمله UFI  و BIE برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.


١٢:٤٠ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٩٤    /    تعداد نمایش : ١٠٦٣UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.