جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست


  چاپ        ارسال به دوست

از 2 تا 5 مهر برگزار می‌شود

دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست

دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست از دوم تا پنجم مهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

- به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران :

500 شرکت ایرانی و 160 شرکت خارجی از 15 کشور جهان برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند. دو شرکت ملی صنایع پتروشیمی و سپنتاس کیش در مساحت 55 هزار مترمربع (ناخالص) این نمایشگاه را برگزار می‌کنند و شرکت‌کنندگان در سالن‌های 5، 6، 7، 8 و 9، 27، 31، 35، 38، 38B، 38A، 40، 41 و 44 به ارائه محصولات خود می‌پردازند. این نمایشگاه که فردا آغاز به کار می‌کند، به مدت چهار روز از ساعت 9 تا 17 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست طی روزهای دوم تا پنجم مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته‌شده و نیمه‌ساخته، ماشین‌آلات و تجهیزات و خدمات برگزار می‌شود. قدرت گرفتن صنایع پلاستیکی کشور تنها یکی از مزایای برگزاری این نمایشگاه می‌تواند باشد. علاوه بر این، در سایه برگزاری ایران‌پلاست، تشکل‌های مختلفی به منظور حضور موثرتر بخش‌های مختلف صنایع پلاستیک شکل خواهد گرفت که می‌تواند زمینه‌ساز رقابت روزافزون و رونق بیشتر این صنعت باشد. در واقع، این نمایشگاه به دنبال فراهم کردن زمینه‌ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است. طوری که نمایشگاه ایران‌پلاست امروز بزرگ‌ترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می‌رود و در بین نمایشگاه‌های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه‌بندی می‌شود. نگاهی آماری به 11 دوره برگزارشده این نمایشگاه نشان از روند رو به رشد نمایشگاه ایران‌پلاست دارد. به گونه‌ای که تعداد شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه از 294 شرکت داخلی و خارجی در دوره نخست به 660 شرکت داخلی و خارجی در دوازدهمین دوره افزایش یافته است.

در این دوره علاوه بر 500 شرکت داخلی، 160 شرکت از 15 کشور آلمان، اتریش، ایتالیا، بلژیک، تایلند، ترکیه، چین، فرانسه، سوئیس، صربستان، قبرس، هند، هلند، کره‌جنوبی و یونان به ارائه مواد اوليه، ماشين‌آلات و تجهيزات پليمري، محصولات ساخته‌شده و نيمه‌‌ساخته و خدمات فني و مهندسي خواهند پرداخت.


١٠:٤٥ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٣٧٨    /    تعداد نمایش : ٢٠٤٤BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.