دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > درخشش ایران در وایف هازن هلند


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش معاون نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاهها از نمایشگاه وایف هازن – هلند

درخشش ایران در وایف هازن هلند

به همت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، برای نخستین بار ۱۱ شرکت فعال ایرانی در زمینه گل و گیاه بیش از ۲۰۰ متر مربع از فضای این نمایشگاه را در قالب پاویون اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اختیار گرفتند .

‌-به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

یازدهمین نمایشگاه تخصصی-بین‌المللی گل و گیاه وایف هازن هلند از تاریخ ۱۶ تا ۱۸ آبان در مرکز نمایشگاهی IFTF آمستردام برگزار شد. در مراسم افتتاحیه این رویداد علیرضا جهانگیری سفیر جمهوری اسلامی ایران در هلند و جمعی از مدیران وزارت جهاد کشاورزی حضور داشتند .

محمدجواد قنبری معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از این رویداد گزارشی از این رویداد ارسال کرد که در ادامه می‌خوانید:

رویداد وایف هازن-هلند (IFTF 2018) یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های صنعتی در زمینه آخرین تولیدات و محصولات گل و گیاه است که در دوره‌های مختلف آن نمایندگان و شرکت هایی از اروپا، شرق آسیا، افریقا و امریکای لاتین حضور دارند.

امسال به همت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، برای نخستین بار ۱۱ شرکت فعال ایرانی در زمینه تولید، پرورش و صادارت گل و گیاه بیش از ۲۰۰ متر مربع از فضای این نمایشگاه را در اختیار گرفتند.

این ۱۱ شرکت در طول برگزاری نمایشگاه ضمن معرفی محصولات خود به بازار گل و گیاه هلند به عنوان مهم‌ترین مرکز تولید و صادارت این محصول در سراسر جهان، موفق به مذاکره و عقد قراردادهای تجاری در فضای کسب و کار بین‌المللی با تجار و فعالان اقتصادی اروپایی شدند .

بسیاری از متخصصان و شرکت‌های فعال در زمنیه تولید و صادارت گل و گیاه از ظرفیت‌های ارزنده و متنوع کشورمان در کشت، پرورش، بسته‌بندی و نگهداری محصولات کشاورزی و گیاهی بی‌اطلاع بودند و به واسطه حضور درخشان این ۱۱ شرکت، در جریان این توانمندی‌ها قرار گرفتند .

گفتنی است که هیات‌های تجاری و اقتصادی ایران از جمله مشاور وزیر جهادکشاورزی در امور گلخانه‌ای و مدیران کل اقتصادی و گل و گیاه این وزارتخانه، کارشناسان و مسئولان تشکل‌های صنفی حوزه تولید و پرورش گل و گیاه تهران و نیز دانشگاه آزاد اسلامی در طول برپایی نمایشگاه ضمن بازدید از مراکز تولید و پرورش و صادرات گل و گیاه هلند بازدید کردند.

هدف از این بازدیدها برنامه‌ریزی به منظور تقویت و توسعه ارتباطات تجاری و مبادلات اقتصادی شرکت‌های ایرانی با همتایان خارجی خصوصا کشور هلند بوده است .


١٠:٣٣ - شنبه ١٩ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٤٠    /    تعداد نمایش : ٢٩٦١UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.