دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور قائم‌مقام وزیر کشور

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی افتتاح شد

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی امروز با حضور سیدحسین هاشمی، قائم‌مقام وزیر کشور، حبیب‌الله انصاری، دبیرکل انجمن صنایع خانگی، و محمدجواد قنبری، معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد

-به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران:

نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی يكي از مهم‌ترين نمايشگاه‌هاي صنعتي كشور و بزرگ‌ترين نمايشگاه تخصصي لوازم خانگي در ايران است که امسال شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج‌.ا.ایران میزبانی هجدهمین دوره این نمایشگاه را بر عهده دارد. این نمایشگاه که از یکم تا چهارم آذر برگزار می‌شود فرصت مناسبي جهت ايجاد ارتباط بين توليدكنندگان، مصرف‌كنندگان، توزیع‌کنندگان به وجود می‌آورد تا با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی به معرفی محصولات خود بپردازند و بتوانند با شناسایی رقبا، قراردادهای جدیدی امضا کنند .

از جمله محصولات عرضه‌شده در نمایشگاه امسال می‌توان به وسایل سرمایشی و گرمایشی، انواع ظروف، صوتی و تصویری، لوازم آشپزخانه و پخت‌و‌پز اشاره کرد. همچنین از مجموع 298 شرکت‌کننده در نمایشگاه امسال، 248 شرکت داخلی و 50 شرکت خارجی از سه کشور ایتالیا، ترکیه و چین هستند .

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در فضایی به وسعت 36 هزار مترمربع برگزار می‌شود که 21 هزار و 63 مترمربع آن را فضای مفید سرپوشیده داخلی تشکیل می‌دهد و 683 مترمربع آن مربوط به متراژ مفید سرپوشیده خارجی است. فضای باز داخلی اختصاص یافته به این نمایشگاه نیز به 312 مترمربع می‌رسد. همچنین 9 سالن 5، 31، 35، 38، 38A، 38B، 40، 41 و 44 طی چهار روز در اختیار دست اندرکاران صنعت لوازم خانگی قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند از امروز تا چهارم آذر بین ساعات 9 تا 17 از آخرین دستاوردهای این صنعت بازدید کنند .


١٢:٢١ - پنج شنبه ١ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٤٧    /    تعداد نمایش : ٤١٨١UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.