دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا‌ 2018 در ترکیه برگزار خواهد شد


  چاپ        ارسال به دوست

استانبول میزبان Plast Eurasia 2018

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا‌ 2018 در ترکیه برگزار خواهد شد

بیست و هشتمین نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه ( Plast Eurasia 2018 ) از ۱۴ الی ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ( برابر با 8 - 5 دسامبر  2018 ) در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه (Plast Eurasia) بزرگترین نمایشگاه پلاستیک است که در منطقه اوراسیا برگزار می گردد. این نمایشگاه با همکاری  سازمان صنعت پلاستیک ترکیه در محل مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول (Tüyap Fair Convention and Congress Center) برگزار گردیده و فرصتی مناسب برای تعامل تجاری با سایر شرکت ها و برندهای بین المللی محسوب می گردد. دراین نمایشگاه معتبر جهانی ماشین آلات تولید پلاستیک، مواد شیمیایی و موادخام، ماشین آلات و صنایع کمکی، تجهیزات گرما و کنترل، قالب، hydraulic و پنوماتیک، روش های بازیافت مواد پتروشیمی و... ارائه می گردد. همچنین این نمایشگاه فرصتی برای حضور در بازارهای بین المللی و به ویژه یافتن بازارهای وسیع در منطقه ارواسیا است و از این رو دارای اهمیت زیادی می باشد.

کشف آخرین فناوری ها، ثبت نام تجاری ‌شرکتها و شناسایی برندها به جهان و برگزاری جلسات‌، توسعه استراتژی کسب و کار و مقایسه قیمت ها و محصولات از مزایای حضور در نمایشگاه پلاستیک ترکیه محسوب می گردد.

- شایان ذکر است :

شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران نیز به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران در پاویون کشورمان به همراه 11 شرکت ایرانی در فضایی به مساحت 168 مترمربع در این نمایشگاه حضور خواهند داشت که آخرین دستاوردها و محصولات خود را در زمینه های تخصصی مربوط به این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهند داد.


١٧:٠٨ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٥١    /    تعداد نمایش : ٣٣١٣UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.