چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > شوراهای هماهنگی برگزاری نمایشگاهها ایجاد می شود


  چاپ        ارسال به دوست

جهت سامان دهی تقویمهای نمایشگاهی

شوراهای هماهنگی برگزاری نمایشگاهها ایجاد می شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح سیزدهمین‌‌ نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی‌‌ که در اصفهان برگزار شد، نمایشگاهها را یکی از اصلی ترین زنجیره های حمایت از تولید داخلی در شرایط تحریم عنوان کرد که می تواند در عرصه صادرات و همچنین واردات تکنولوژی و تجهیزات روز به داخل کشور موثر باشد .

وی همچنین اظهار داشت در این برهه از زمان با کشورهای منطقه تفاهم نامه هایی امضاء کنیم تا نمایشگاههای اختصاصی ایران در کشورهای منطقه را فعال نماییم، بویژه آنکه در برخی حوزه ها از جمله تجهیزات پزشکی بازار مناسبی در کشورهای همسایه و کشورهای حوزه CIS داریم .

حسین زاده از ایجاد شوراهای هماهنگی برگزاری نمایشگاهها خبر داد و گفت: برای اینکه تقویمهای نمایشگاهی در یک جهت صورت گیرد سعی میکنیم تا با ایجاد این شوراها از اتلاف انرژی و موازی کاری جلوگیری کنیم چرا که معتقدیم صنعت نمایشگاهی می تواند در امر اشتغال زایی بسیاری موثر باشد .

سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران این را هم گفت که استقرار سامانه های گمرکی در سایتهای نمایشگاهی برای ورود برخی تجهیزات مورد نیاز صنایع می تواند بسیار موثر باشد تا از این طریق بتوانیم تجهیزات را به صورت دایم ترخیص نماییم .

انتهای خبر/


١٧:٠٥ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٩١    /    تعداد نمایش : ١٣٢٠UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.