دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ضرورت راه اندازی پاویون های اختصاصی بین ایران و اسپانیا


  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار با سفیر اسپانیا مطرح شد

ضرورت راه اندازی پاویون های اختصاصی بین ایران و اسپانیا

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده صبح امروز در دیدار با ادواردو لوپز بوسکتس سفیر اسپانیا در ایران خاطر نشان کرد که روابط تجاری ما با اسپانیا همواره مثبت بوده و مایلیم سطح روابط نمایشگاهی با اسپانیا را افزایش دهیم .

وی با اشاره به برگزاری چند نمایشگاه تاثیر گذار در کشور اسپانیا گفت: شرکت های ایرانی به ویژه در حوره فناوری اطلاعات در نمایشگاه‌ موبایل بارسلونا حضور فعالی دارند. در کنار آن ‌با توجه به اینکه ایران قطب تولیدکننده سرامیک است می توانیم با اسپانیا کارهای مشترک خوبی در نمایشگاه بزرگ سرامیک والنسیا داشته باشیم .

حسین زاده از سفیر اسپانیا خواست تا در راه اندازی پاویون های اختصاصی دو کشور برای ارائه توانمندی ها در عرصه های مختلف تلاش نماید .

‌‌‌وی همچنین ابراز تمایل کرد که اسپانیا در نمایشگاه های گردشگری که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برگزار می شود حضور فعالی داشته باشد .

لوپز بوسکتس در ادامه این دیدار با ابراز خرسندی از زمینه همکاری بین دو کشور قول مساعد داد تا تمام تلاش خود را برای برقراری ارتباط بین برگزارکنندگان نمایشگاهی در اسپانیا و شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران بکار گیرد .

سفیر اسپانیا در ایران استقرار گمرک در سایت نمایشگاه بین المللی تهران برای ترخیص دائم تجهیزات نمایشگاهی کشورهای خارجی را خبر خوب و گام مثبتی دانست که می تواند در سهولت مراودات تجاری موثر باشد .

وی در پایان دیدار برای سرپرست جدید شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران آرزوی موفقیت و پیشبرد اهداف کرد .

انتهای خبر/


١٣:٥٧ - چهارشنبه ٣ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٥١٠    /    تعداد نمایش : ١٦٧٩UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.