دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بازدید سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران از هجدهمین نمایشگاه رنگ و رزین و دهمین نمایشگاه در و پنجره


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران از هجدهمین نمایشگاه رنگ و رزین و دهمین نمایشگاه در و پنجره

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران ، هجدهمین نمایشگاه رنگ، رزین و صنایع وابسته صبح امروز با حضور بهمن حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و ادواردو لوپز بوسکتس سفیر اسپانیا درایران افتتاح شد.

حسین زاده در آیین افتتاح ‌‌هجدهمین نمایشگاه رنگ و رزین و صنایع جانبی گفت: با توجه ‌به توانمندی های خوب داخلی این موضوع می تواند زمینه ساز صادرات در و پنجره به کشورهای اطراف باشد.‌همچنین ‌‌ برای این صنعت، کشورهای هدف تعیین کرده ایم که حجم صادرات را به آن افزایش دهیم و کشورهای CIS از جمله آنهاست.

‌‌‌وی برگزاری نمایشگاه های تخصصی را عاملی برای هم افزایی و تعامل بیشتر شرکت های تولید کننده داخلی دانست تا نیاز یکدیگر را در راستای تولید به جای واردات برخی قطعات یا بخشها پوشش دهند.

حسین زاده همچنین در افتتاح دهمین نمایشگاه در و پنجره اظهار داشت: امروز متخصصان ما به توانمندی هایی که در حوزه درب های دو جداره و تکنولوژی جلوگیری از اتلاف انرژی صنعتگران ما دست یافته اند مطمئنا در عرصه صاردات هم موفق خواهند شد.

وی افزود: نزدیک به 560 هزار تن‌ به ارزش 200 میلیون دلار به ‌‌6‌ کشور عراق، افغانستان، ترکمنستان، بحرین،تاجیکستان و آذربایجان در این حوزه صادرات داریم ‌‌و باید صنایع را حمایت کنیم تا بتوانند روز به روز پیشرفت کنند.

‌حسین زاده همچنین به این نکته اشاره کرد که یکی از مواردی که در بحث نظام مهندسی مطرح است جلوگیری از اتلاف انرژی است و خوشبختانه صنعتگران ایران در این حوزه خوب کار کرده اند.

در ادامه حسین زاده از برخی شرکت های تولید کننده و صادرکننده رزین، زنگ و کامپوزیت بازید  کرد. نکته جالب توجه اینکه با وجود محدودیت ها و موانع پیش روی تولید اغلب این شرکت ها به 14 تا 16 کشور محصول خود را صادر می کنند.

‌‌‌هجدهمین نمایشگاه رنگ و رزین، پوششهای صنعتی آبکاری و مواد کامپوزیت امروز در فضای 22 هزار مترمربع و حضور 230 شرکت داخلی و 60 شرکت خارجی ‌ از 18 کشور آغار به کار کرد.

همچنین دهمین نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته افتتاح شد. بیش از 280 شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه شرکت کردند و 6 کشور خارجی در این نمایشگاه حضور دارند.

انتهای خبر/‌‌‌‌

بازدید از هجدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری

بازدید از دهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته


١٤:١٦ - چهارشنبه ٣ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٥١١    /    تعداد نمایش : ٢٢١٣UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.