دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ضرورت برگزاری نمایشگاه های تقاضا محور/ مشارکت شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اکسپو


  چاپ        ارسال به دوست

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور مطرح کرد

ضرورت برگزاری نمایشگاه های تقاضا محور/ مشارکت شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اکسپو

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در مراسم امضای تفاهم نامه با شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران با اشاره به ظرفیت شرکت های دانش بنیان و استارتاپی در عرضه محصولات و خدمات گفت: باید برای عرضه محصولات و خدمات این شرکت ها به سمتی حرکت کنیم که نمایشگاه هایی تقاضا محور برپا شود.‌‌‌‌ معاونت علمی در این زمینه از عرضه محصولات و خدمات شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های تقاضا محور حمایت می کند .

‌معاون علمی و فناوری رییس جمهوری خاطرنشان کرد: در حوزه های تخصصی مانند فولاد، نفت، گاز و غیره تقاضاهای بسیاری برای نمایش خدمات و محصولات به صورت بالقوه وجود دارد که با ایجاد یک بستر مناسب تقاضا محور در بخش دانش بنیانی، می توانیم به این تقاضاها پاسخ دهیم .

‌‌بهمن حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران نیز در این مراسم، گفت: قصد داریم در حوزه استارتاپی و دانش بنیان از ظرفیت های موجود استفاده بهینه کنیم. عرضه این محصولات راهی است که مردم با این خدمات آشنا می شوند .

حسین زاده در ادامه بیان کرد: باید از ظرفیت بالای شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی به خوبی برای نمایش توانمندی این نوع شرکت های نوپا و قوی استفاده کنیم .

برگزاری نمایشگاه اینوتکس در نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران و حضور شرکت های دانش بنیان در متن و محتوای نمایشگاه اکسپوی 2020 در کنار شرکت سهامی نمایشگاه ها به عنوان متولی این بخش از دیگر مواردی بود که در جلسه امضای تفاهمنامه بین طرفین در مورد آن بحث و تبادل نظر شد .

انتهای خبر/


١٦:٠٣ - يکشنبه ٧ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٥١٥    /    تعداد نمایش : ١٩١٧UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.