دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تخفیف 50 درصدی برای حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه ها


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران خبر داد

تخفیف 50 درصدی برای حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه ها

سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران گفت: به دنبال تفاهم انجام شده با معاونت علمی ریاست جمهوری، شرکت های دانش بنیان برای شرکت در نمایشگاه ها از تخفیف 50 درصدی برخوردار می شوند .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، «بهمن حسین زاده» امروز (سه شنبه) در همایش پویش ملی صادرات، افزود: همه شرکت های دانش بنیان که مورد تائید معاونت علمی ریاست جمهوری هستند، از این تخفیف ها برخوردار می شوند .

وی ادامه داد: علاوه بر نمایشگاه های داخلی، شرکت های دانش بنیان برای شرکت در نمایشگاه های خارجی نیز از تخفیف هایی برخوردار می شوند.

‌یکشنبه هفته جاری تفاهمنامه ای میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی به منظور همکاری های مشترک در زمینه فعالیت های نمایشگاهی داخل و خارج از کشور در راستای توسعه صادرات محصولات دانش بنیان و معرفی دستاوردهای فناوری کشور در سطح ملی و بین المللی به امضا رسید .

هدف از امضای این تفاهمنامه، معرفی توانمندی های فناورانه داخل کشور به بازارهای خارجی به ویژه بازارهای هدف و کمک به کاهش هزینه حضور شرکت های فناوری دانش بنیان در نمایشگاه های داخلی و خارجی و تنظیم تقویم نمایشگاه های حوزه فناورانه از جمله مفاد این تفاهمنامه است .

حسین زاده با تاکید بر اینکه حضور شرکت ها در نمایشگاه های داخلی و بین المللی باید هدفمند شود، گفت: شرکت نمایشگاه ها از ابتکار و خلاقیت های مرتبط با صنعت نمایشگاهی استقبال می کند .

سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی از برگزاری همایش ملی صنعت نمایشگاهی در دوم تا پنجم اسفندماه خبر داد و گفت: شرکت های فعال در حوزه برگزاری نمایشگاه ها اشتغال قابل توجهی ایجاد می کنند، به نوعی که فقط در ایجاد غرفه هم اکنون 350 شرکت در کشور فعال هستند .

‌هفتمین گام از پویش ملی صادرات با موضوع استراتژی های تامین و تحویل در شرایط تحریم و با هدف ایجاد انگیزه های صادراتی و آموزشی فرآیند صادرات برای فعالان تجاری، امروز (سه شنبه) در سالن خلیج فارس محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد .

انتهای خبر/

*لینکهای منبع خبر :

http://www.irna.ir/fa/News/83188068

https://www.gostaresh.news/expo/44649


١٤:٠٦ - سه شنبه ٩ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٥١٧    /    تعداد نمایش : ١٧٢٥UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.