يکشنبه ٠٦ مهر ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > گردهمآیی بزرگ دست اندرکاران صنعت نساجی در تهران


  چاپ        ارسال به دوست

گردهمآیی بزرگ دست اندرکاران صنعت نساجی در تهران

ده ها شرکت،کارگاه،کارخانه ودست اندرکاران بخش های مختلف صنعت نساجی از 18 تا 21 آذرماه در بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي ماشين آلات، مواد اوليه و محصولات نساجي گردهم می آیند و ضمن ارائه توانمندی های خود؛ زمینه های سرمایه گذاری، مبادلات تجاری و بازرگانی را فراهم کرده و با یکدیگر به گفتگو و تبادل اطلاعات و فناوری های نوین این صنعت می پردازند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران؛ در این نمایشگاه که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه خاورمیانه محسوب می شود،بیش از 235 شرکت داخلی و خارجی حضور و مشارکت دارند.

علی مرادی رئیس ستاد برگزاری بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي صنعت نساجی ایران گفت: در این نمایشگاه 160 شرکت داخلی و 75 شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، بلژیک، ترکیه، چین، هند، اسپانیا، اوکراین و استرالیا جدید ترین تولیدات و خدمات خود را در حوزه صنعت نساجی ارائه می کنند.

وی با بیان اینکه اهمیت نمایشگاه نساجی تهران موجب شده است تا کشورهای هند و چین بصورت پاویون (گروهی) در نمایشگاه حضور داشته باشند، گفت: برگزاری 15 کارگاه علمی و دو همایش تخصصی با حضور متخصصان و استادان دانشگاهها و همچنین برنامه ریزی برای بازدید چند هیئت تجاری و بازرگانی خارجی؛ برخی از برنامه های جانبی بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي صنعت نساجی ایران است.

مرادی با بیان اینکه بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي صنعت نساجی در فضایی بالغ بر بیست و سه هزار متر مربع برگزار می شود،افزود: در این نمایشگاه انواع تجهیزات، صنایع و خدمات مربوطه از جمله:ماشین آلات نساجی، قطعات، چرخ خیاطی، ماشینهای گلدوزی و دوخت و برش، انواع منسوجات خانگی و لوازم و قطعات وابسته، پارچه، پوشاک، انواع نخ و الیاف و دیگر مواد اولیه صنایع نساجی عرضه و به نمایش گذاشته می شود.

وی خاطرنشان کرد: معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندیهای کارخانه ها و سازمان های داخلی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، ارائه پتانسیل ها و توانمنديهاي صنعت نساجی کشور، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه، فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال بيشتر فناوريهاي روز به كشورمان، ایجاد ارتباطهای تجاری جدید و تقویت روابط قبلی، انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات، فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کار آفرینی و اشتغال پایدار؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

مرادی گفت: برگزاری این نمايشگاه می تواند با فراهم کردن زمینه حضور بسياري از کشورها و شرکتهای فعال خارجی، سبب انتقال آخرین فناوریهای روز جهان به کشورمان شود و همچنین از طرف دیگر کشورمان می تواند با ارائه توانمندی های منحصر به فرد بخش نساجی خود در چنین رویدادی، مزیت ها و فرصت های خود را در معرض دید سرمایه گذاران خارجی و داخلی قرار دهد.

گفتنی است بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي صنعت نساجی ایران از 18 تا 21 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان علاقمندان خواهد بود.

انتهای خبر/


١٤:٥٤ - يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٩٠    /    تعداد نمایش : ١٠٠٦BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.