سه شنبه ٠١ مهر ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > افتتاح چهارمین نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح چهارمین نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی

چهارمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری امروز با حضور عباس کشاورز  سرپرست وزارت کشاورزی، تولید کنندگان و برگزار کنندگان صنعت کشاورزی و با همراهی جم عزتی راد معاونت امور نمایشگاهی آغاز بکار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، عباس کشاورز در حاشیه افتتاح چهارمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی،نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری گفت: با وجود تحریم و فشارهای های اقتصادی ظالمانه آمریکا که به کشور تاثیر گذاشته است نمایشگاه امسال از نظر تکنولوژی در سطح بالایی قرار گرفته است.

وی گفت: امسال تولیدکنندگان و سازندگان با تلاش مضاعفی که کردند در کنار ارائه تکنولوژی ،فضای آموزشی خوبی برای بازدیدکنندگان ایجاد کردند.

کشاورز افزود: مشکلی که درگذشته ها داشتیم بحث آموزش را پیمانکاران انجام می دادند که امسال کسانی که عهده دار ارائه خدمات ، نصب سیستم و مدیریت تکنولوژی هستند عهده دار تربیت تکنسین ، انتقال تکنولوژی و آموزش کشاورزان با تکنولوژی روز بهتر عمل شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه امسال با کمک هایی که دولت کرده و فضای خوبی که ایجاد شده نمایشگاه دارای رشد و توسعه خوبی قرار گرفته و ما بر اساس بررسی کارشناسی در پیشرفت کارها بیش از برنامه در حال حرکت هستیم.

انتهای خبر/


١٤:٥٥ - سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٥٤    /    تعداد نمایش : ١٢٧٨BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.