دوشنبه ٢٣ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی وزارت صمت با حضور دکتر زمانی مشاور وزیر و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی وزارت صمت با حضور دکتر زمانی مشاور وزیر و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز نشست شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی وزارت صمت با حضور دکتر زمانی مشاور وزیر و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران و دکتر ترابی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران، در این جلسه دکتر زمانی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ضمن خوش آمدگویی به مدیران روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت از آنان درخواست کرد تا در جهت ارائه توانمندی های صنایع و معادن کشور برای نمایش در پاویون کشورمان در اکسپوی 2020 دبی با شرکت سهامی نمایشگاهها همکاری و همیاری نموده و آنرا در اولویت برنامه های خود برای پاویون ایران قرار دهند.

ایشان همچنین از اعضا و رئیس شورا خواست تا با کمک به انتشار اخبار اکسپوی 2020 دبی حضور هرچه باشکوهتر کشورمان در این رویداد جهانی را تحقق بخشیده و از این فرصت بی نظیر برای نمایش توانمدیهای کشورمان حداکثر استفاده را بنمایند.

شایان ذکر است در این جلسه دکتر ترابی، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت نیز اظهار داشت که تشکیل کمپین اطلاع رسانی جهت انعکاس اخبار و فرایند رویداد جهانی اکسپو ۲۰۲۰ دوبی، در دستور کار شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی سازمان های تابعه وزارت صمت قرار خواهد گرفت.

همچنین دیلان دبیر ستاد اکسپو و آملی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاهها و مسئول کمیته روابط عمومی، اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد اکسپو نیز در این جلسه تاکید داشتند : رسالت ویژه ای به عهده شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی جهت ترویج رویداد اکسپو می باشد. همچنین ایشان از لحاظ اهمیت اکسپو در حوزه های اجتماعی و اقتصادی نیز نقطه نظرات خود را بیان نمودند.

 گفتنی است، در این جلسه مباحثی به شرح زیر در دستور کار بود که پس از بحث و تبادل نظر، مصوباتی در راستای اجرائی نمودن آنها به تصویب اعضاء رسید، از جمله:

 -  چگونگی ایجاد و مدیریت تیم تامین محتوا با هدف تقویت جریان اطلاع رسانی و کمک به روابط عمومی سازمانهای تابعه

-  تدوین نقشه راه، راهبرد و برنامه کاری روابط عمومی های تابعه، در سه سطح کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت

انتهای خبر/١٤:٤١ - دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٢٤٣٠    /    تعداد نمایش : ٢٣٩٠BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.