جمعه ٢٨ تير ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بازديد نمايندگان مجلس از نمايشگاه هاي در حال برگزاري در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد نمايندگان مجلس از نمايشگاه هاي در حال برگزاري در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران

جمعي از نمايندگاه مجلس شوراي اسلامي روز يكشنبه ١٨ شهريور به میزبانی مهندس عباس قبادي عضو هیات مدیره و سرپرست شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي جمهوری اسلامی ایران ، از نمايشگاه هاي در حال برگزاري در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران بازديد به عمل آوردند.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به نقل از خبرنگار اخبار نمايشگاه ها :

در اين بازديد دكتر سياوشي، دكتر مافي ، دكتر سلحشوري و دكتر ذوالقدر ، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، در بازديد از نهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک و همچنین دهمين نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته از نزديك با دستاوردها و نوآوري هاي عرضه شده در نمايشگاه هاي مذكور آشنا شدند و در گفت و شنود با جمعي از فعالان بخش خصوصي در جريان وضعيت كنوني صنايع و همچنين مشكلات و خواسته هاي آنان قرار گرفتند.

نمايندگان مجلس همچنين با برگزاركنندگان نمايشگاه هاي در حال برگزاري ديدار و گفت و گو كردند و داود كاشفي برگزار كننده نمايشگاه فرش ماشيني و علي محتشم اميري برگزاركننده نمايشگاه مادر كودك و نوزاد در پاسخ به سؤال هاي آنان به تشريح دستاوردها و نيز چالش هاي پيش روي برگزاركنندگان نمايشگاه ها پرداختند.

شایان ذکر است :

در جريان اين ديدار ، مهندس قبادي عضو هیات مدیره و سرپرست شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي جمهوری اسلامی ایران نيز نمايندگان مجلس را در جريان فعاليت هاي گسترده اين شركت و نيز توانمندي هاي صنعت نمايشگاهي كشور و طرح ها و برنامه هاي توسعه اي در دست اجرا قرار داد و حمايت مجلس را در پيشبرد طرح هاي توسعه صنعت نمايشگاهي بسيار مهم دانست.

نمايندگان مجلس نيز با تأكيد بر اهميت نقش و جايگاه صنعت نمايشگاهي در توسعه و رشد اقتصاد كشور آمادگي خود براي حمايت از اين صنعت را اعلام نمودند.


١٨:٠٨ - يکشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ١٣٥٥    /    تعداد نمایش : ٨١٥UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.