پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت سلامت و دارو در کراچی گشایش یافت


  چاپ        ارسال به دوست

باحضور ایران

نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت سلامت و دارو در کراچی گشایش یافت

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت سلامت و دارو با عنوان«Health Asia» با حضور پنج شرکت ایرانی در شهر بندری «کراچی» مرکز اقتصاد و تجارت پاکستان در تاریخ 20 شهریور ماه گشایش یافت.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به نقل از خبر مندرج در خبرگزاری جمهموری اسلامی (ایرنا) :

در این نمایشگاه نمایندگان 500 شرکت از 25 کشور جهان از جمله ایران، چین، سنگاپور، هند، ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، آلمان، سوئیس، فرانسه، ایتالیا و ترکیه حضور دارند .
شرکت کنندگان 912 برند تجاری خود را در مدت سه روز برگزاری نمایشگاه به علاقه مندان و فعالان اقتصادی کشورهای مختلف ارائه کردند .

مسئول غرفه ایران در نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت سلامت و دارو کراچی در گفت وگو با ایرنا تصریح کرد پنج شرکت ایرانی در این نمایشگاه محصولات شوینده و بهداشتی و تجهیزات پزشکی و بیمارستانی به نمایش گذاشتند .

"اصغر اعظمی" افزود: شرکت های ایرانی حاضر در این نمایشگاه، توانمندی های خود را در فضایی به مساحت پنج هزار مترمربع در معرض دید بازدید کنندگان قرار دادند .
وی توسعه صادرات محصولات بهداشتی، شوینده و آرایشی ایران به دیگر کشورها و معرفی ظرفیت های کشور را از جمله اهداف شرکتهای ایرانی برای حضور در این نمایشگاه عنوان کرد .
به گزارش ایرنا نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت سلامت و دارو با عنوان «Health Asia» و نمایشگاه بین المللی «فارما آسیا»، بزرگترین رویداد سالانه صنعت بهداشت و دارویی پاکستان است .

نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت سلامت و دارو کراچی به منظور معرفی سرمایه گذاران کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه و کشورهای آسیایی و تحقق محیط سرمایه گذاری مطلوب و سازگار با محیط زیست در پاکستان فعالیت می کند .

بیمارستان های بین المللی مشهور، دانشگاه های پزشکی، شرکت های داروسازی، هیات های رسمی وزارتخانه های بهداشت و سلامت کشورهای عضو OIC و کشورهای آسیایی و تولید کنندگان تجهیزات پزشکی از شرکت کنندگان اصلی این نمایشگاه هستند .

* لینک منبع خبر :

http://www.irna.ir/fa/News/83030312


٠٩:٣٦ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ١٣٦١    /    تعداد نمایش : ٧١٦UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.