جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > پنجمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری و زیستی افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

پنجمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری و زیستی افتتاح شد

 پنجمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری و زیستی امروز با حضور سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور و قنبری معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد .

-به گزارش روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران :

این نمایشگاه که از 11 تا 14 آذر برگزار می‌شود فرصت مناسبي برای مدیران و کارشناسان این صنعت فراهم می‌کند تا زیرساخت‌های حساس و مهم کشور را بشناسند و دستگاه­های اجرایی و عمومی با توانمندی‌ها و محصولات شرکت‌های بزرگ سایبری و استارتاپ‌های این حوزه آشنا شوند. از این رو، محصولات خاص مورد کاربرد سایبری و بیوسایبری از جمله کالاهایی هستند که 86 شرکت داخلی در این نمایشگاه به عرضه گذاشته شده‌اند .

گفتنی است پنجمین دوره نمایشگاه صنعت بومی سایبری و زیستی در فضایی به وسعت 7764 مترمربع برگزار می‌شود که 2949 مترمربع آن را فضای مفید سرپوشیده داخلی تشکیل می‌دهد. همچنین چهار سالن 12، 13، 14 و 15 طی چهار روز در اختیار دست‌اندرکاران صنعت سایبری قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند از امروز تا 14 آذر بین ساعات 9 تا 17 از آخرین دستاوردهای این صنعت بازدید کنند.  ١٠:٥٣ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٥٣    /    تعداد نمایش : ٣٨٤٧BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.