سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > سایتهای نمایشگاهی استانی جایگاه ویژه ای در توسعه صادرات دارند


  چاپ        ارسال به دوست

سایتهای نمایشگاهی استانی جایگاه ویژه ای در توسعه صادرات دارند

- به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه ها، بهمن حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران پیش از ظهر امروز به همراه یارمحمدی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های اصفهان و موسوی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های استان فارس از سایت نمایشگاهی این شهر بازدید و آخرین مباحث حوزه نمایشگاهی را در کشور و منطقه بررسی کردند.

حسین زاده در این بازدید بر این نکته تاکید کرد که باید شرایطی ایجاد شود تا شرکت های سهامی نمایشگاه بین المللی در کشور بتوانند از آخرین استانداردهای صنعت نمایشگاهی دنیا استفاده کنند چرا که سایت های استانی نقش مهمی در بازارهای صادراتی دارند.

وی همچنین برگزاری دوره های آموزشی مختلف برای بهبود عملکرد نیروهای انسانی در بخش نمایشگاهی را ضروری دانست.

در ادامه یارمحمدی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه اصفهان نیز به ارتقای توانمندی مجریان نمایشگاهی بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: شرکت نمایشگاهی اصفهان در سال ۹۸ همه عناوین نمایشگاهی را به بخش خصوصی واگذار کرده تا هم از توانمندی بخش خصوصی استفاده کند و هم‌نمایشگاه از سطح کمی و کیفی و بهتری برخوردار شود.
وی به برندسازی نمایشگاهی اشاره کرد و اعلام نمود که باید در همه استانها شرایطی ایجاد شود که هر عنوان تخصصی نمایشگاهی مختص به یک استان باشد.

انتهای خبر/


١٦:١٠ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٩٠    /    تعداد نمایش : ١٠٦١UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.