دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری 3 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری 3 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز سه نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید .

-به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

با حضور حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و ملکی نماینده مجلس شورای اسلامی و هیات همراه ایشان، چهارمین نمایشگاه و همایش لجستیک و زنجیره تأمین، صنایع و تجهیزات وابسته و چهارمین نمایشگاه بین المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز و صنایع و تجهیزات وابسته با همراهی مودودی معاون وزیر صنعت-معدن و تجارت و سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران و خانم شرفبافی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل هواپیمایی ج.ا.ایران و هیات همراه و همچنین هفدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند .

‌‌لازم به ذکر است:

* چهارمین نمایشگاه و همایش لجستیک و زنجیره تأمین، صنایع و تجهیزات وابسته

تعداد 50 شرکت داخلی و 1 شرکت خارجی از کشور‌ کره جنوبی در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از 2,900 مترمربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع تجهیزات انبارداری و حمل و نقل، سیستم های مدیریت یکپارچه ترافیک و سایر حوزه های مرتبط با صنعت لجستیک و زنجیره تأمین فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه در سالن شماره 7 به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند .

* در چهارمین نمایشگاه بین المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز و صنایع و تجهیزات وابسته نیز

تعداد 15 شرکت داخلی در فضاي نمايشگاهي به وسعت 4,500 مترمربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه فرودگاه ها، ایرلاین ها، تجهیزات فرودگاهی، قطعات هواپیمایی، سازمان ها و نهادهای مرتبط را در سالن شماره 5 (سالن ملل) در معرض دید عموم قرار می دهند .

* همچنین در هفدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان و صنایع وابسته

تعداد 174 شرکت ایرانی و 15 شرکت خارجی از 6 کشور شامل ترکیه، چین، کره جنوبی، ایتالیا، هند و بلژیک در فضايي به مساحت 33,000 مترمربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و كالاهاي خود در زمينه تولید انواع ماشین آلات چوب، یراق آلات، مواد اولیه صنایع چوب، تجهیزات و خدمات مربوطه را در سالنهای شماره A31-B31-44-40-41-38-B38-35 به معرض نمایش گذاشته اند .

شایان ذکر است:

این نمایشگاهها تا روز سه شنبه 16 بهمن 1397 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند .


١٢:٣٤ - شنبه ١٣ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٢١    /    تعداد نمایش : ١٩٠٣UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.