دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > پیگیری اجرای قانون بهبود فضای کسب‌ و کار


  چاپ        ارسال به دوست

پیگیری اجرای قانون بهبود فضای کسب‌ و کار

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه موضوع بهبود فضای کسب‌ و کار در مجلس شورای اسلامی در اولویت قرار دارد، از پیگیری اجرای این قانون بعد از پایان تهیه قانون بودجه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مراسم  افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه یراق‌آلات، ماشین‌آلات و چوب، تجهیزات و صنایع وابسته که امروز (شنبه) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد، فرید موسوی-عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی-با اشاره به اینکه موضوع بهبود فضای کسب‌ و کار در مجلس شورای اسلامی در اولویت قرار دارد، تصریح کرد: بخش‌هایی از قانون بهبود فضای کسب و کار که تاکنون اجرا نشده مشخص شده است .

وی افزود: کمیسیون اقتصادی به دنبال آن است که با همکاری دولت بتواند این قانون را محقق کند، چراکه اجرای قانون بهبود فضای کسب و کار برای همه صنایع و بخصوص صنایع کوچک و متوسط مفید خواهد بود .

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی همچنین از تشکیل کمیته‌هایی در این کمیسیون خبر داد که در صورت نیاز بخش‌هایی از قانون بهبود فضای کسب و کار را بازنگری می‌کنند .

موسوی با اشاره به تأثیر اجرای این قانون در رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار کشور، از پیگیری اجرای قانون بهبود فضای کسب و کار بعد از قانون بودجه خبر داد .

وی همچنین با اشاره به اینکه مشکلات مربوط به قانون رفع موانع تولید و بهبود فضای کسب و کار در بخش اجرایی مطرح است، تصریح کرد: در حال حاضر مشخص شده که کدام دستگاه‌ها در اجرای این قانون تعلل کردند که بخش خصوصی نیز در اجرای این قانون غفلت‌هایی داشته است .

در ادامه این مراسم، ابوالقاسم سالار رضایی-مدیر اجرایی نمایشگاه یراق‌آلات، ماشین‌آلات و چوب، تجهیزات و صنایع وابسته-هدف برگزاری این نمایشگاه را ارائه آخرین تکنولوژی‌ها و فناوری‌های روز دنیا در صنعت چوب، ماشین‌آلات و یراق‌آلات عنوان کرد .

وی همچنین از حضور ۲۰۰ شرکت تولیدی، بازرگانی و خدماتی در این نمایشگاه خبر داد که حدود ۳۰ واحد به صورت مستقیم یا نمایندگی شرکت‌های خارجی در آن حضور پیدا کرده‌اند .

انتهای خبر/

* لینک منبع خبر:

https://www.isna.ir/news/97111306927


١٤:١٦ - شنبه ١٣ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٢٣    /    تعداد نمایش : ١٦١٩UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.