سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری 3 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری 3 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز سه نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید .

-به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگهای تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه و همچنین یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت – معدن و تجارت، حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صنعت – معدن و تجارت در امور بازرگانی و هیات همراه ایشان و هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی با حضور محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و جمعی از مسئولین مربوطه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند .

همچنین بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز به عنوان میزبان مسئولین مذکور را در این مراسم ها همراهی نمودند .

لازم به ذکر است:

*در یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگهای تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه

تعداد 110 شرکت داخلی و 2 شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا و چین در فضاي نمايشگاهي به وسعت 10,200 مترمربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه تولید انواع سنگهای تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه در معرض دید عموم قرار می دهند .

*در یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته نیز

تعداد 260 شرکت ایرانی و 13 شرکت خارجی از کشورهای ترکیه، چین، آلمان و ایتالیا در فضايي به مساحت بیش از 30,100 مترمربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و كالاهاي خود در زمينه تولید انواع در و پنجره و صنایع وابسته را به معرض نمایش گذاشته اند .

*همچنین در هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

تعداد 130 شرکت داخلی و 2 شرکت خارجی از کشورهای چین و تایوان‌ در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از 19,500 مترمربع حضور دارند که در زمینه ورزش و تجهیزات ورزشی فعالیت داشته و آخرین نوآوریهای خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند .

شایان ذکر است:

این نمایشگاهها تا روز جمعه 21 تیرماه 1398 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند .

انتهای خبر/


١٢:٤٥ - سه شنبه ١٨ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٤٩٧BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.