سه شنبه ٠١ مهر ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > جلسه هماهنگی نخستین نمایشگاه سال 99 برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هماهنگی نخستین نمایشگاه سال 99 برگزار شد

جلسه هماهنگی نمایشگاه بین المللی «جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا» با حضور نمایندگانی از ستاد مبارزه با کرونا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، جلسه هماهنگی کارگروه ملی نمایشگاه بین المللی «جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا» صبح امروز سه شنبه 16 اردیبهشت برگزار شد.

بنابراین گزارش، بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران، اعضای هیات مدیره و معاونان این شرکت، مدیران ستادهای برگزاری نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا و نمایندگانی از وزارت بهداشت و دیگر اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا در این جلسه حضور یافتند.

حسین زاده در این نشست گفت: صنعت نمایشگاهی 150 دسته شغلی دارد که همه آن ها در ایام شیوع ویروس کرونا متضرر شده اند و حدود 20 میلیارد تومان درآمد نمایشگاهی کاهش با وجود این بحران کاهش یافته است.

وی با بیان این که ایرانی ها در این ایام خلاقیت هایی در عرصه تولید داشته اند که در میان کشورهای دنیا مثال زدنی است، افزود: به همین دلیل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران پیشنهاد ایجاد فرصتی برای معرفی این خلاقیت ها را مطرح کرد و با موافقت ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوز برگزاری یک نمایشگاه بین المللی در این باره صادر شد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران ادامه داد: در نمایشگاه بین المللی «جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا» که از 24 تا 26 خرداد برپا می شود، توانمندی های وزارت صمت, معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد اجرای فرمان امام، وزارت بهداشت و علوم پزشکی و بخش خصوصی در عرصه مقابله با این ویروس به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی یادآور شد: کشورهای دیگری همچون چین نیز قابلیت حضور در این نمایشگاه را دارا هستند و می توان فعالیت های آن ها در عرصه مقابله با کرونا را هم به نمایش گذاشت.

حسین زاده در پایان با تاکید براین نکته که به منظور برگزاری نخستین نمایشگاه سال 99، پروتکل های بهداشتی بازدید و غرفه سازی منطبق با دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا تعیین شده و ضمن اجرای این پروتکل ها، این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان عمومی نیز به صورت زنده در فضای مجازی پخش خواهد شد.

 

 


١١:٥٠ - سه شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٢١٥٢    /    تعداد نمایش : ١٦٢٨BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.