سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > انتخاب دکتر اسفهبدی به عنوان رئیس دفتر منطقه ای خاورمیانه و آفریقای UFI


  چاپ        ارسال به دوست

انتخاب دکتر اسفهبدی به عنوان رئیس دفتر منطقه ای خاورمیانه و آفریقای UFI

- به گزارش واحد امور رسانه روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

طی نامه ای از سوی آقای " کای هاتندورف " رئیس هیات مدیره و مدیر عامل انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی ( UFI ) که در روز 10 جولای 2017 ( مطابق با 19 تیرماه 1396 ) ارسال گردیده است، دکتر اسفهبدی معاون وزیر،رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به عنوان رئیس دفتر منطقه ای خاورمیانه و آفریقای  UFIو به طبع عضو هیئت مدیره  و نیز کمیته اجرایی UFI انتخاب گردید.

- متن این پیام به شرح زیر است :

جناب آقای اسفهبدی

خوشحالم که از طرف رئیس انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی ( UFI  ) و کمیته اجرایی این انجمن به شما اطلاع بدهم که توسط آراء اعضای دفتر منطقه ای مربوطه خود به عنوان رئیس دفتر منطقه ای خاورمیانه و آفریقا ( UFI MEA ) انتخاب شده اید که نتیجه این انتخابات توسط حسابرس مستقل  UFI، از شرکت " SOFIDEEC " نیز مورد تائید واقع شده است.

این یک حکم سه ساله است که از زمان برگزاری کنگره UFI در ژوهانسورگ به تاریخ (1-4 نوامبر 2017) و پس از مجمع عمومی آغاز می گردد. به عنوان رئیس این بخش، شما به طور خودکار در هیئت مدیره UFI و کمیته اجرایی UFI نیز عضو خواهید بود.

اجازه بدهید من نیز به شما تبریک بگویم! امیدوارم که همکاری ما تداوم یافته و برای شما و یکایک همکارانتان در این دفتر منطقه ای آرزوی تداوم موفقیت در فعالیت هایتان را دارم.

ارادتمند

کای هاتندورف

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی ( UFI )١٢:١٥ - سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١١٠٨    /    تعداد نمایش : ١٨٣٣UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.