يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری مراسم یادبود هفته دفاع مقدس با حضور وزیر صنعت – معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران اتفاق افتاد

برگزاری مراسم یادبود هفته دفاع مقدس با حضور وزیر صنعت – معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

بعداز ظهر امروز سه شنبه 4 مهرماه 1396 همزمان با دهه اول محرم و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع ) مراسم یادبود هفته دفاع مقدس با حضور وزیر صنعت – معدن و تجارت و هیات همراه ایشان در محل جایگاه بزرگ نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

این گزارش حاکی است :

این مراسم با نواختن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز گردید.

همچنین در ادامه چراغی مشاور وزیر و فرمانده بسیج و امور ایثارگران وزارت صنعتمعدن و تجارت به ایراد سخن پرداخته و بعد از آن گروه سرود نسیم قدر که متشکل از نونهالان بسیجی بود اشعاری را در وصف بسیج و لزوم حفظ روحیه بسیجی اجرا کردند.

شایان ذکر است :

در این مراسم از تعدادی از جانبازان 8 سال دفاع مقدس به نمایندگی از کلیه جانبازان و ایثارگران مجموعه وزارت صنعت – معدن و تجارت با اهداء لوحی تشکر و تقدیر به عمل آمد.

در پایان این مراسم نیز شریعت مداری وزیر صنعت – معدن و تجارت سخرانی نمود و از کلیه بسیجیان و فعالان عرصه بسیج که چه در زمان 8 سال دفاع مقدس و چه در زمان صلح و سازندگی منشاء خدمات و برکات بسیاری بوده اند قدردانی نمود.

این مراسم با اجراء تئاتری آیینی- مذهبی در مورد فرهنگ بسیج و 8 سال دفاع مقدس پایان یافت.

گفتنی است که در این مراسم دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران نیز مسئولان مذکور را همراهی  و مشایعت نمودند ، همچنین لازم به ذکر است که این مراسم به همت پایگاه بسیج شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و سازمان توسعه تجارت ( به فرماندهی سید ابراهیم حسینی ) و همچنین روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی برگزار گردید که با حضور و استقبال گرم ، پرشور و گسترده بسیجیان و کارکنان خانواده صنعت – معدن و تجارت همراه بود. 


١٧:١٤ - سه شنبه ٤ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١١٧٣    /    تعداد نمایش : ٢١٢٧UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.