جمعه ٢٧ مهر ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > وجود زیرساخت های لازم برای معلولان در نمایشگاه بین المللی تهران


  چاپ        ارسال به دوست

وجود زیرساخت های لازم برای معلولان در نمایشگاه بین المللی تهران

به گفته میرظفرجویان معاون فنی و مهندسی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران ارائه خدمات و زیرساخت های لازم جهت خدمت رسانی و رضایت معلولان و جانبازان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ایجاد شده و هم اکنون در حد مطلوبی قرار دارد.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای یبین المللی ج.ا.ایران به نقل از پایگاه خبری گسترش :

حسین میرظفرجویان، معاون فنی مهندسی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران در حاشیه مراسم چالش «یک ساعت با ویلچر» گفت: سعی داشتیم بر اساس مبلمان شهری و قوانین ملی ساختمان تلاش کنیم که بخشی از تسهیلات را برای معلولان فراهم کنیم تا دسترسی به تمام سالن ها و ساختمان های نمایشگاه داشته باشند.

وی در ادامه افزود:

در همین زمینه می توانیم بگوییم که در اکثر سالن ها و اکثر ساختمان ها اداری این مورد فراهم شده تا معلولان و جانبازان عزیز بتوانند به راحتی به امور خود رسیدگی کنند. ضمن اینکه قدمت ساختمان ها بسیار زیاد است و قوانین در آن ها رعایت نشده است. در چنین ساختمان هایی سعی داشتیم تا با استفاده از آسانسور و رمپ فضای مناسب را برای استفاده این افراد ایجاد کنیم.

میرظفرجویان همچنین اشاره کرد که ما یک بخشی را باید در حوزه نرم افزاری جلو ببریم و در نظر داشته باشیم که امکانات رفاهی مانند ATM ها مخصوص این افراد تنظیم شود و در بخش ساخت و ساز هم به دنبال آن هستیم تا بتوانیم سالن و ساختمان های باقی مانده را تجهیز کنیم.

* لینک منبع خبر :

http://www.gostaresh.news/expo/23472


١٤:١١ - يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٠٠٣UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.