جمعه ٠٦ خرداد ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری سومين نمايشگاه تجهيزات و مواد آزمايشگاهي ساخت ايران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری سومين نمايشگاه تجهيزات و مواد آزمايشگاهي ساخت ايران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز یکشنبه 5 اردیبهشت ماه 1395 سومين نمايشگاه تجهيزات و مواد آزمايشگاهي ساخت ايران با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

سومين نمايشگاه تجهيزات و مواد آزمايشگاهي ساخت ايران با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ، نعمت زاده وزیر صنعت – معدن و تجارت ، هاشمی وزیر بهداشت – درمان و آموزش پزشکی و  فرهادی وزیر علوم – تحقیقات و فن آوری و هیات همراه ،در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

همچنین دکتر اسفهبدی معاون وزیر – رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

این گزارش حاکی است:

- در سومين نمايشگاه تجهيزات و مواد آزمايشگاهي ساخت ايران

تعداد 320 شرکت ایرانی در فضايي به مساحت 20,000 متر مربع حضور دارند که تولید کنندگان ، صادرکنندگان و ارائه کنندگان این صنف با حضور در این نمایشگاه جدیدترین محصولات و كالاهاي خود در زمينه تولید انواع تجهيزات و مواد آزمايشگاهي ساخت ايران به معرض نمایش گذاشته اند.

قابل ذکر است :

این نمایشگاه تا روز چهارشنبه 8 اردیبهشت ماه 1395 ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.١٠:٢٣ - يکشنبه ٥ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ٧١٧    /    تعداد نمایش : ٣٠٧٥BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.