جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بازدید معاون اول رئیس جمهور از دومین نمایشگاه توانمندیهای روستاییان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران اتفاق افتاد

بازدید معاون اول رئیس جمهور از دومین نمایشگاه توانمندیهای روستاییان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

بعداز ظهر روز چهارشنبه 15 دی ماه 1395 جهانگیری معاون اول رئیس جمهور از دومین نمایشگاه توانمندیهای روستاییان که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی در حال برگزاری می باشد بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

جهانگیری در این بازدید از غرفه های مربوط به بخشهای مختلف در دومین نمایشگاه توانمندیهای روستاییان دیدن کرده و با مشارکت کنندگان و بازدیدکندگان از این نمایشگاه به تبادل نظر و گفتگو پرداخت.

همچنین دکتر اسفهبدی معاون وزیر صنعت – معدن و تجارت ، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در این بازدید مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

قابل ذکر است :

- در دومین نمایشگاه توانمندیهای روستاییان

تعداد 598 شرکت داخلی در فضاي نمايشگاهي به وسعت بیش از 25,700 مترمربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه تولید انواع ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی ، صنایع دستی، صنایع غذایی روستایی، بوم گردی، خدمات روستایی و توانمندیهای استانداریهای سراسر کشور را در معرض دید عموم قرار می دهند.

گفتنی است :

این نمایشگاه تا روز شنبه 18 دیماه 1395 ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 30/8 صبح تا 4 بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.


١٠:١٣ - شنبه ١٨ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٩٧٢    /    تعداد نمایش : ٢٥٦٧UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.