شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری مراسم افتتاح دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم افتتاح دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

امروز چهارشنبه 1 شهریور ماه 1396 دو نمایشگاه با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

اولین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته با حضور سرقینی معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و  همچنین بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند.

همچنین قبادی عضو هیات مدیره و معاون نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز مسئولین مذکور را در این مراسم ها همراهی نمودند.

- در اولین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته

تعداد 67 شرکت داخلی و 12 شرکت خارجی از 4 کشور شامل آلمان، ایتالیا، چین و فرانسه در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از 200،7 مترمربع حضورداشته که انواع تکنولوژی ساخت، طراحی و تزئین شیشه، ابزار و یراق آلات شیشه و همچنین سیستم های کنترل کیفیت و استانداردهای شیشه را در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان قرار می دهند.

- در بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی نیز

تعداد 250 شرکت داخلی و در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از 000،10 مترمربع حضورداشته که انواع نساجی سنتی، انواع بافت ها، پوشاک سنتی، کاشی و سرامیک سنتی، سفال و انواع صنایع دستی را در معرض بازدید علاقمندان این بخش قرار داده اند.

شایان ذکر است :

اولین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته تا روز شنبه 4 شهریورماه 1396 و بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تا روز سه شنبه 7 شهریور ماه 1396 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.


١٥:٤٨ - چهارشنبه ١ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١١٤٨    /    تعداد نمایش : ٢٥٦٤UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.