شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری یازدهمين نمايشگاه بين المللي ايران پلاست در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران اتفاق افتاد

برگزاری یازدهمين نمايشگاه بين المللي ايران پلاست در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز یکشنبه 2 مهرماه 1396 یازدهمين نمايشگاه بين المللي ايران پلاست با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

یازدهمين نمايشگاه بين المللي ايران پلاست با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و زنگنه وزیر نفت و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

همچنین دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

این گزارش حاکی است:

- در یازدهمين نمايشگاه بين المللي ايران پلاست

تعداد 600 شرکت داخلی و 500 شرکت خارجی از 23 کشور جهان شامل آلمان، اتریش، اسپانیا، انگلستان، امارات متحده عربی، ایتالیا، بلژیک، تایلند، تایوان، ترکیه، ژاپن، دانمارک، جمهوری چک، چین،فرانسه، فنلاند، قبرس، سوئیس، صربستان، لوکزامبورگ، هند، کره جنوبی و یونان در فضای نمایشگاهی به وسعت 65,500 متر مربع حضور دارند که در زمینه توليد انواع مواد اوليه - ماشين آلات و تجهيزات پليمري-  محصولات ساخته شده و نيمه ساخته و خدمات فني و مهندسي فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

قابل ذکر است :

این نمایشگاه تا روز چهارشنبه 5 مهرماه 1396 ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 10 صبح تا 18 بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.


١١:٠٨ - يکشنبه ٢ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١١٧١    /    تعداد نمایش : ٢٦٣٢UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.