شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > گسترده ترین حضور رسمی ج.ا.ایران در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی آنوگا 2017 در شهر کلن – آلمان


  چاپ        ارسال به دوست

گسترده ترین حضور رسمی ج.ا.ایران در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی آنوگا 2017 در شهر کلن – آلمان

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

جمهوری اسلامی ایران با سازماندهی 28 شرکت برگزیده تولیدی – بازرگانی و صادراتی کشور و تشکیل و برپایی گسترده ترین پاویون رسمی کشور به متراژ کل مفید 700 مترمربع در بزرگترین نمایشگاه بین المللی تخصصی موادغذایی جهان موسوم به آنوگا که از امروز شنبه 15 مهرماه 1396 افتتاح و تا روز چهارشنبه 19 مهرماه نیز ادامه خواهد داشت ، مشارکت متمایز و شاخصی دارد.

پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه با بهره گیری از غرفه سازی ویژه و با شعار " طعم طبیعت " انواع خشکبار ایرانی را توسط صادرکنندگان به نام کشورمان به نمایش گذاشته است.پسته ، زعفران ، خرما ، کشمش ، زرشک و انواع فرآورده های مرتبط و نیز دمنوش های گیاهی از جمله محصولات ارائه شده در غرفه ج.ا.ایران است.

- شایان ذکر است :

در نمایشگاه بین المللی – تخصصی مواد غذایی آنوگا 2017 بالغ بر 7400 مشارکت کننده از بیش از یکصد کشور جهان مشارکت نموده اند. بر اساس پیش بینی های انجام شده و سوابق ادوار گذشته این نمایشگاه نزدیک به 160/000 نفر بازدیدکننده تخصصی از بالغ بر 180 کشور در ایام برگزاری این نمایشگاه از آن بازدید بعمل خواهند آورد.فضای تحت پوشش این نمایشگاه بیش از 284/000 مترمربع می باشد که در 10 بخش عمده مرتبط با محصولات غذایی تشکیل شده است.
١٦:٣٥ - شنبه ١٥ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١١٧٧    /    تعداد نمایش : ٢١١٤UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.