سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تقدیر از بانوان شاغل در شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی در آستانه روز زن


  چاپ        ارسال به دوست

در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد

تقدیر از بانوان شاغل در شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی در آستانه روز زن

در آستانه فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت یگانه دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن طی مراسمی از بانوان شاغل در شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران تقدیر و تشکر بعمل آمد.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

در مراسمی که در محل سالن خلیج فارس و با حضور دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و بانوان شاغل در این مجموعه برگزار شد از زحمات و تلاشهای این قشر از کارکنان شرکت تقدیر و تشکر بعمل آمد.

گفتنی است :

در این مراسم دکتر اسفهبدی با اشاره به مقام والای زن با الگو پذیری از حضرت زهرا (س) و زحمات بی دریغ آنان در عرصه های مختلف اجتماعی و همچنین مسئولیت پذیری آنان در کار و منزل بطور همزمان با اشاره به رضایت از نحوه کارکرد بانوان در این مجموعه برای آنان در آستانه سال جدید موفقیت و سلامتی آرزو نمود.

شایان ذکر است :

در پایان این مراسم برخی از نمایندگان و بانوان پیشکسوت شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران نیز با ایراد سخن به بیان مطالب مد نظر خود با مدیر عامل پرداخته و از زحمات ایشان تشکر و قدردانی نمودند.

همچنین در انتها دکتر اسفهبدی با اهداء هدایایی از تلاشهای بانوان گرامی شاغل و همچنین پیش کسوت ازجمله خانمها کمیلی ، پارسا ، جاهد ، عزیزی و دیگر افرادی که در این نشست صمیمی به عنوان پیشکسوتان این عرصه حضور داشتند سپاسگزاری نمود.


١٤:٣٤ - چهارشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٥٩    /    تعداد نمایش : ٢٤٣١UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.