سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > پنجاه و نهمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

پنجاه و نهمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران افتتاح شد

پنجاه و نهمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح شد .

-به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، پنجاه و نهمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران با حضور دکتر بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و دکتر علی تاجرنیا رئیس اتحادیه دندانپزشکی ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود .

‌‌این گزارش حاکی است، در پنجاه و نهمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران تعداد 130 شرکت داخلی و 53 شرکت خارجی از 11 کشور جهان شامل آلمان، ایتالیا، چین، کره جنوبی، تایوان، مالزی، فرانسه، ترکیه، فیلیپین، اسپانیا و ژاپن در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از 8,500 مترمربع در سالنهای شماره 44 – 43 و 40 حضور دارند که آخرین نوآوری های خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند .

قابل ذکر است، این نمایشگاه تا روز جمعه 6 اردیبهشت ماه 1398 ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند .

انتهای خبر/


١٢:٤٥ - سه شنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ١٦٢٨    /    تعداد نمایش : ١٩٦٩UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.