سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری اولین نمایشگاه اوراسیایی با محوریت ایران


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین نمایشگاه اوراسیایی با محوریت ایران

مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از برگزاری اولین نمایشگاه کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا با محوریت ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در حاشیه بازدید از خبرگزاری تصویری ایران پرس از برگزاری اولین نمایشگاه کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا با محوریت ایران خبر داد.

وی با بیان اینکه نمایشگاه های ایرانی خارج از کشور اولین گام برای معرفی کالا و خدمات ایرانی به کشورهای خارجی محسوب می شود، افزود: از این رو شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران عضو تیم بازرگانی خارجی وزارت صمت است.

حسین زاده توسعه صادرات به ۱۵ کشور همسایه به علاوه چین و هند را از دیگر برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت، دانست و یادآور شد: در همین رابطه با توجه به عضویت ایران در اتحادیه اوراسیا و علم به این نکته که ۹۰۰ میلیارد دلار واردات در کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا انجام می شود ما در تلاشیم تا بخش وسیعی از این بازار در اختیار بگیریم.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران اعلام کرد: به همین دلیل ما به وزارت صنعت، معدن و تجارت پیشنهاد کرده ایم که اولین نمایشگاه اوراسیایی با محوریت ایران برگزار شود.

انتهای خبر/


١٦:٠٥ - چهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٤٢    /    تعداد نمایش : ٨١١BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.