پنج شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > پیام تبریک دکترحسن زمانی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک دکترحسن زمانی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

 

به نام آن که هستی نام از او یافت

بسيج لشگر مخلص خداست كه دفتر تشكل آن را همة مجاهدان از اولين تا آخرين امضاء نموده اند.

امام خمینی(ره)

فرا رسیدن هفته بسیج را به همه همکاران گرامی و ارجمند شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به ویژه معاونان، مدیران، کارشناسان و سایر کارمندانی که در سخت ترین شرایط با رعایت دقیق ترین پروتکل های ایمنی و بهداشتی فعالیت می کنند، شادباش می‌گویم.

اگرچه ویروس کرونا خسارات شدیدی به اقتصاد بین المللی وارد کرده و موانع بی شماری بر سر راه اکثریت قریب به اتفاق حرفه ها و مشاغل ایجاد کرده است اما از آنجا که برگزارکنندگان نمایشگاههای تخصصی با مخاطبان فرهیخته (مانند صاحبان صنایع، بازرگانان، کارشناسان و افراد متخصص) در ارتباط هستند و ضوابط و دستورالعمل های سازمان بهداشت جهانی و اتحادیه جهانی صنعت نمایشگاهی را رعایت می کنند، همچنان قادرند که به معرفی تولیدات صنعتی، معدنی، کشاورزی و خدمات صادراتی ادامه دهند و از این ابزار مهم برای گسترش بازارهای صادراتی و تقویت بنیه اقتصادی کشور استفاده نمایند.

اینک که خداوند متعال توفیق همکاری با شما سروران عزیز را نصیب من کرده است، امیدوارم بتوانیم با الهام گرفتن از فرهنگ و روحیه بسیجی بودن، از حداکثر توانایی خود در شرایط حساس کنونی برای معرفی ظرفیتهای صادراتی کشور و توسعه صادرات غیر نفتی بهره گیریم.

تردیدی نیست که موفقیت در توسعه بازارهای صادراتی و اغتنام فرصت‌های تجاری، به تلاشهای ایثارگرانه تک تک ما بستگی دارد. تندرست و موفق باشید.

 

حسن زمانی

مشاور وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل 

1399/9/3

 

 


١٤:٢٨ - دوشنبه ٣ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ٢٢٧٦    /    تعداد نمایش : ٢٠٤٦BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.