پنج شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نشست صمیمانه رییس هیات مدیره و مدیر عامل با فرمانده و اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج


  چاپ        ارسال به دوست

نشست صمیمانه رییس هیات مدیره و مدیر عامل با فرمانده و اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج

 

دراین دیدارکه به مناسبت بزرگداشت هفته مبارک بسیج با حضورچراغی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت صنعت،معدن وتجارت و سید ابراهیم حسینی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران وهمچنین سایراعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج دردفترمدیرعامل برگزار شد، زمانی نسبت به اشاعه و گسترش تفکرتحول آفرین بسیج در مجموعه شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران؛ در آغاز نشست، دکترزمانی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی که بواسطه تحریم های ظالمانه آمریکا بر ملت بزرگ ایران تحمیل شده است خاطر نشان کرد: با روحیه جهادی و بسیجی می توانیم از این گردنه سخت هم عبور نماییم.

زمانی با یادآوری برکت روحیه بسیجی که در زمان هشت سال دفاع مقدس درکشورحاکم بودافزود: مردم با روحیه بسیجی فارغ ازنگاه سیاسی تمام قد از رزمندگان و جان برکفان دفاع مقدس حمایت و پشتیبانی کردند که امنیت ،استقلال و پیشرفت امروزجامعه نتیجه همان روحیه جهادی و بسیجی است .

وی با تاکید بر جایگاه تفکر بسیجی در شرکت نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران افزود: از تمام برنامه های پایگاه مقاومت بسیج حمایت کرده و در راه گسترش فرهنگ جهادی و بسیجی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

 

 

 

 


١٦:٣٣ - دوشنبه ٣ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ٢٢٧٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٢٣BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.