يکشنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ایثارگران و جانبازان سرافراز سرمایه واقعی شرکت هستند


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر زمانی در مراسم تجلیل از جانبازان شاغل در شرکت گفت :

ایثارگران و جانبازان سرافراز سرمایه واقعی شرکت هستند

این مراسم با حضور دکتر مفتح قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی ، دکتر زادبوم معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران و همچنین دکتر حسن زمانی مشاور وزیر ، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و جانبازان سرافرار ، در تالار اصفهان محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه ها ؛همزمان با فرار رسیدن اعیاد شعبانیه و سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز، از جانبازان سرافراز شاغل در شرکت سهامی نمایشگاه ها تجلیل به عمل آمد .

در ابتدای این برنامه دکتر مفتح قائم مقام وزیر صمت ضمن تبریک سالروز ولادت باسعادت حضرت عباس (ع) نکات ارزشمندی از جمله ادب ، متانت و دلاوری حضرت ابوالفضل علیه السلام به حاضرین در این نشست یاد آور شدند و از جانبازان و ایثارگران شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران با اهدای لوح و هدایا تجلیل کردند.
 در ادامه  این نشست  نیز دکتر زمانی با یادآوری و گرامی داشت رشادت ها و جانفشانی ها رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس گفت : امنیت و آرامش امروز جامعه مرهون ایثار و فداکاری شما عزیزان هست که ثابت کردید در دفاع از کیان مقدس جمهوری اسلامی تا پای جان ایستاده اید.


وی با تبریک ولادت های این ایام و بویژه ولادت حضرت عباس علیه السلام و روز جانباز  اظهار کرد : به وجود تک تک شما عزیزان در شرکت افتخار می کنیم و ایثارگران و جانبازان سر افراز سرمایه واقعی شرکت هستند.

دکتر زمانی تاکید کرد در جهت رفع دغدغه های یادگاران دفاع مقدس ، جانبازان و ایثار گران از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.
دراین مراسم عباس بوجار دولابی مسئول امور ایثارگران شرکت ، در خصوص اقدامات انجام گرفته در حوزه امور ایثارگران توضیحاتی ارائه دادند. 

r


١٢:٢٦ - چهارشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٢٤٦٣    /    تعداد نمایش : ٣٤٢٢BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.