جمعه ٢٨ خرداد ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > شمارش معكوس براي برگزاري يك نمايشگاه بزرگ


  چاپ        ارسال به دوست

شمارش معكوس براي برگزاري يك نمايشگاه بزرگ

از فردا نمايشگاه اختصاصي - تخصصي ج.ا.ايران در شهر ايروان كه به عنوان يكي از بزرگترين پاويون هاي خارجي كشورمان محسوب مي گردد با حضور تجار، بازرگانان و مسئولين دو كشور ايران و ارمنستان افتتاح خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران، در رابطه با نحوه مشاركت شركت هاي ايراني حاضر در نمايشگاه اختصاصي ج.ا.ايران در ارمنستان محمد جواد قنبري معاون امور نمايشگاهي و  همچنين حميدرضا آملي مدير پروژه نمايشگاه ج.ا.ايران در ارمنستان و مدير روبط عمومي و امور بين الملل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران كه در مركز نمايشگاهي شهر ايروان حضور دارند با اشاره به آمادگي كامل كليه شركت هاي حاضر در اين نمايشگاه از ورود تمامي مشاركت كنندگان طي دو روز گذشته خبر داده و افزودند كارهاي غرفه سازي اين نمايشگاه رو به اتمام بوده و اكثر مشاركت كنندگان در حال چيدمان كالاهاي خود مي باشند.

ايشان اين نكته را نيز اذعان داشتند كه كشور ارمنستان يكي از كشورهاي حوزه اوراسيا است كه به عنوان دروازه ورود به اين منطقه استراتژیک تلقي شده و بازار آن مي تواند به عنوان سكوي پرتابي براي توليدكنندگان و صادركنندگان كشورمان براي حضور بهتر در عرصه بازارهاي بين المللي محسوب گردد.

اين مسئولان همچنين اين رويداد را بزرگترين نمايشگاه تخصصي خارجي كشورمان پس از دوران شيوع كرونا ناميدند كه از فردا و با حضور بيش از 100 مشاركت كننده افتتاح خواهد شد. اين در حاليست كه تعداد متقاضيان شركت در اين نمايشگاه بيش ار اين مقدار بوده و بعلت محدوديت فضا بسياري از آنان موفق به رزرو جا نشدند و فضاي اختصاص يافته به اين نمايشگاه زودتر از موعد مقرر پر شده بود.

آنان همچنين اضافه كردند كه با توجه به رويكرد جديد دكتر زماني مشاور وزير صنعت – معدن و تجارت، رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران اين نمايشگاه باحضور بخشهاي مختلف و متعدد و به صورت كاملاً گسترده تر و متفاوت با سال هاي گذشته به صورت تخصصي با حضور دپارتمان هاي گوناگوني از بخش هاي انرژي، ساختمان، مواد غذايي و ديگر بخشها برگزار شده و با هماهنگي هاي خوبي كه با اتاق بازرگاني ايران و ارمنستان و ديگر بخش هاي مرتبط ايجاد شده است انشالله شاهد برگزاري بهتر و باشكوه تر اين رويداد بزرگ خواهيم بود.ضمناً پيش بيني مي شود اين نمايشگاه با استقبال و بازديد پرشمار تجار، بازرگانان و علاقمنداني از شهر ايروان و استان هاي همجوار آن روبرو شود.

لازم به ذكر است كه طبق اعلام مسئولين، جلسات هماهنگي بصورت مستمر با سفارت كشورمان در ايروان در حال برگزاري است و اميد است با هماهنگي هاي خوبي كه با سفارت ايران در ارمنستان بوجود آمده شاهد برگزاري هرچه باشكوه تر اين نمايشگاه كه به عنوان نقطه عطفي در روابط دو كشور ايران و ارمنستان محسوب مي شود باشيم.

گفتني است، نمايشگاه اختصاصي ج.ا.ايران در ارمنستان از فردا در مركز نمايشگاهي شهر ايروان افتتاح شده و تا روز 23 خرداد ماه ادامه خواهد يافت.

انتهاي خبر/


١٦:٢٤ - چهارشنبه ١٩ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٢٥٦٢    /    تعداد نمایش : ٧٦٢BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.