سه شنبه ٠١ مهر ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > صادرات ۴۰۰ میلیون دلاری سیمان


  چاپ        ارسال به دوست

حسین زاده اعلام کرد:

صادرات ۴۰۰ میلیون دلاری سیمان

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی  ایران از صادرات بیش از 400 میلیون دلار سیمان در سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، یازدهمین نمایشگاه بین المللی سیمان ، بتن ، تکنولوژی ساخت وماشین آلات وابسته امروز با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت،معدن و تجارت، حسین مدرس خیابانی قائم مقام بازرگانی وزیر صمت، بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و حمید زادبوم رئیس سازمان توسعه و تجارت آغاز به کار کرد.

حسین زاده در حاشیه مراسم آغاز به کار این نمایشگاه گفت: نمایشگاه سیمان به عنوان یک نمایشگاه مهم صنعتی بعد از چند سال دوباره آغار بکار کرد و بیش از ۵۰ شرکت داخلی و 2 شرکت خارجی از کشور های آلمان و یونان در این نمایشگاه حضور دارند.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در ادامه به فعالیت ۷۷ کارخانه سیمان در مناطق محروم اشاره کرد و افزود: این کارخانه ها توانسته در بحث اشتغال زایی گام بزرگی را بردارد.

وی با یادآوری این نکته که 86 میلیون تن ظرفیت تولید سیمان کشور که سالانه 400 میلیون دلار از این تولیدات صادر می شود، ابراز امیدواری کرد که برگزاری این نمایشگاه باعث مرتفع شدن مشکلات صادرات سیمان در بحث حمل و نقل و ترانسفر شود.

انتهای خبر/


١٣:١٩ - سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٥٢    /    تعداد نمایش : ٢٧٨٥BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.