جمعه ١١ آذر ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > حفظ اشتغال با برپایی نمایشگاههای تخصصی


  چاپ        ارسال به دوست

حفظ اشتغال با برپایی نمایشگاههای تخصصی

معاون امور انتظامی مديركل امنيتي استانداری تهران در بازدید میدانی از محل نمایشگاه بین المللی ایران گفت: برپایی نمایشگاههای تخصصی با حضور افراد متخصص، در حفظ اشتغال این صنعت موثر است.

به گزارش روابط عمومی، مرتضی دشتی معاون امور انتظامی مديركل امنيتي استانداری تهران و تیم همراهش ، که به دعوت مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهها از نمایشگاه بازدید می کرد، گفت: برپایی نمایشگاه های تخصصی در شرایطی که اقتصاد کشور از یک سو با محدودیت های ناشی از بیماری کرونا  و از سوی دیگر با تحریم های  آمریکا مواجه است، یک ضرورت است.

وی افزود: در بازدید میدانی که از نمایشگاه بین المللی ایران داشتیم، از نزدیک در جریان بکارگیری تجهیزات و دستگاههای ضد کرونا که در مبادی ورودی نمایشگاه و سالن های نمایش قرار گرفتیم.

دشتی با اشاره به پروتکل های بهداشتی ویژه برپایی نمایشگاهها، اظهار داشت: این پروتکل ها که به تایید و تصویب وزارت بهداشت و درمان کشور رسیده است به صورت جدی در نمایشگاه اجرا می شود که همین موضوع موجب شده تا استانداری هم نسبت به حسن رفتار شرکت سهامی نمایشگاه در شرایط کرونا، اعتماد و آرامش خاطر داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه درهنگام برپایی نمایشگاه می بایست استانداری به صورت مکتوب در جریان قرار گیرد، تصریح کرد: وقتی استانداری در جریان قرار می گیرد، بهتر می تواند مسائل مربوط به برگزاری نمایشگاهها را مدیریت کند.

برپایه این گزارش، حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاهها هم  در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از بازدید میدانی معاون انتظامی استانداری گفت:   شرکت در برپایی تمامی نمایشگاهها با استانداری هماهنگ بوده و بازهم در این جلسه اعلام می کنیم که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، مصمم به برگزاری قدرتمندانه تمامی نمایشگاههای تخصصی هستیم.

 وی ادامه داد: همانطور که مشاهده کردید، شرکت سهامی نمایشگاهها با صرف هزینه های هنگفت، اقدام به تجهیز نمایشگاه به دستگاههای ضد کرونا کرده است.

حسین زاده با تاکید دوباره نسبت به اینکه جان و سلامت  انسانها در اولویت مطلق است، تصریح کرد: تدوین، تنظیم و اجرای پروتکل بهداشتی ویژه برپایی نمایشگاه که به تصویب و تایید وزارت بهداشت و درمان نیز رسیده، موید این واقعیت است که  تمامی فعالیت های ما  بر مدار قانون  تنظیم و اجرا می شود.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهها، همچنین به اقدام جدید این شرکت در برپایی نمایشگاه در بستر مجازی نیز اشاره کرد و افزود: در نمایشگاه محصولات شوینده و بهداشتی که هفته پیش برگزار شد، تمامی بازدیدها به صورت مجازی انجام شد.

وی ادامه داد: در نمایشگاه یاد شده غرفه سازی و استقرار محصولات انجام شد  ولی با فیلمبرداری از غرفه و محصولات، امکان بازدید مجازی برای علاقمندان بر روی درگاه اینترنتی شرکت سهامی نمایشگاهها فراهم گردید.

به گفته حسین زاده، در نمایشگاه قبلی برای نخستین بار برای آن دسته از متخصصینی که توسط شرکت ها دعوت شده بودند، کارت دعوت دیجیتالی  صادر شد.

وی با اشاره به مشخص نبودن  زمان پایان شیوع ویروس کرونا گفت:  تا زمانی که شرایط کرونایی ادامه داشته باشد، برگزاری نمایشگاه های تخصصی در بستر مجازی انجام می شود.

وی به برگزاری  جز به جز نمایشگاههایی که پیش بینی می شود ممکن است  شلوغ و پر ازدحام باشند هم اشاره کرد و گفت: به طور نمونه  نمایشگاه الکامپ را قرار است  به صورت جز، جز برگزار کنیم به این شکل که بخش دولت الکترونیک آن در قالب یک نمایشگاه مجزا برپا شود.

 

 

 


١٠:٠٢ - سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٢٢٣١    /    تعداد نمایش : ٢٣٠٩BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.