جمعه ٢١ مرداد ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > مهمترین رویداد مالی، پولی و بازار سرمایه کشور افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

مهمترین رویداد مالی، پولی و بازار سرمایه کشور افتتاح شد

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با حضور دکتر زمانی مشاور وزیرصنعت – معدن و تجارت، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران به نقل از پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، شرکت ها و سازمان های فعال در بازار مالی کشور، دستاوردها، خدمات و تکنولوژی ها خود را در معرض دید بازدیدکنندگان تخصصی قرار می دهند.

این نمایشگاه از امروز تا روز ۲۱ خرداد ماه  از ساعات ۹ تا ۱۷ میزبان بازدیدکنندگان تخصصی خواهد بود.

در این نمایشگاه همانند نمایشگاه های پیشین رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد کرونا با سخت گیری کامل اجرا می شود و تنها بازدیدکنندگان و فعالان مرتبط با صنعت مالی کشور با دعوت نامه قبلی مجاز به حضور و بازدید از این رویداد هستند.

به همین منظور، برگزار کننده نمایشگاهی با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی در ورودی های نمایشگاه، از طریق غربالگری و تب سنج و ارائه بسته کاملی از لوازم بهداشتی شامل ماسک، دستکش، الکل و ژل، بازدیدکنندگان را مجهز به لوازم بهداشتی کردند. از سوی دیگر،  دستگاه های مخصوص ضد عفونی کردن دست ها نیز در مبادی ورودی تمام سالن ها قرار گرفته و بازدید کنندگان با استفاده از الکل و ژل دست ها را ضد عفونی کرده و وارد سالن ها می شوند همچنین میزان تعداد بازدیدکنندگان  برای حفظ فاصله های اجتماعی در سالن برگزاری کنترل می شود.

از نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه به عنوان مهمترین و معتبرترین رویداد مالی کشور یاد می شود. این رویداد بزرگ هر ساله با مشارکت گسترده فعالان، کارشناسان و متخصصان بازار مالی ، بازار پول و سرمایه کشور همراه است.

از سوی دیگر ایجاد زمینه ای برای افزایش آگاهی عمومی نسبت به کارکردهای بازار مالی موضوع مهمی است که این نمایشگاه می توان در جهت تحقق آن گام بردارد.

ایجاد فضای مذاکرات B2B، برگزاری رویداد استار تاپ حوزه مالی، مشارکت شرکت های دانش بنیان و حضور صرافی های مجاز ارز دیجیتال از ویژگی های مهم این دوره از نمایشگاه است.

انتهای خبر/


١١:٥٧ - سه شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٢٥٦٠    /    تعداد نمایش : ٧٣٣BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.