سه شنبه ٢٨ دی ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای استانی 
اخبار نمایشگاههای استانی


گزارش انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی از تاثیرات کرونا
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی ( UFI ) طی گزارشی به تحلیل مسایل ایجاد شده در عرصه صنعت نمایشگاهی بواسطه شیوع ویروس کرونا پرداخته است.
 ١٢:٢٦ - چهارشنبه ٢٠ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
ديدار اعضاي جديد انجمن برگزاركنندگان نمايشگاه هاي بين المللي ايران با دكتر زماني
طي نشستي اعضاي جديد انجمن برگزاركنندگان نمايشگاه هاي بين المللي ايران با دكتر زماني مشاور وزير صنعت – معدن وتجارت، رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران در تالار اصفهان ملاقات كردند.
 ١١:٣٦ - سه شنبه ٢٢ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندار فارس :
استان فارس پتانسیل‌های بیشماری برای ارائه در اکسپو ۲۰۲۰ دارد
استاندار فارس در جلسه ستاد اكسپو در اين استان با اعلام اينكه کمیته‌های گردشگری و اقتصادی در کارگروه مربوط به اکسپو فعال می‌شوند تا استان فارس بهره بیشتری از این رویداد ببرد، اذعان داشت مسئولان با رفع مشکلات و ریل گذاری مناسب راه خدمت رسانی به مردم در دولت بعد را هموار کنند.
 ١٦:٥٤ - شنبه ١٢ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهداء لوح تقدیر و تشکر توسط دکتر زمانی به مدیرعامل شرکت نمایشگاه های استان فارس
دکتر زمانی مشاور وزیر صنعت - معدن و تجارت، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران با اهداء لوح تقدیر از زحمات مدیرعامل شرکت نمایشگاه های استان فارس تشکر و قدردانی نمود.
 ١٢:٢٨ - شنبه ١٢ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید دکتر زمانی از نمایشگاه های بین المللی استان فارس
دکتر زمانی مشاور وزیر صنعت - معدن و تجارت، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه از بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان شیراز بازدید کردند.
 ٠٩:٤٤ - شنبه ١٢ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده ولی فقیه دراستان فارس:
نمایشگاه جای تجربه ی اتحاد برای رهایی جامعه از مشکلات معیشت و اقتصاد است
آیت الله لطف الله دژکام چهارشنبه شب(9تیر1400) پس از بازدید از بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس برگزار شده است، اظهار کرد: برای جهش تولید و حمایت از سرمایه گذاران باید یک ارتباطی میان بخش های مختلف جامعه برقرار شود زیرا تولید به حمایت نیاز دارد و تا توزیعی مناسب شکل گیرد تولید هم موفق نخواهد بود، از این جهت همه باید کمک دهیم تا نمایشگاه ها فرصت ارتباط با بازرگانان و تولید کنندگان را پیدا کنند.
 ٠٩:٢٣ - شنبه ١٢ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
باحضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان؛
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان زنجان( کاسپین ) معرفی شد / نمایشگاه تخصصی دستاوردهای مقابله با کرونا در دستور کار
مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی استان زنجان (کاسپین) با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان، ریاست سازمان صمت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ومعاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان و اعضای هیات مدیره شرکت نمایشگاه های بین المللی زنجان معرفی شد.
 ١١:٢٢ - چهارشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
گسترش همکاری های شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و شرکت نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان
طی دیداری که امروز یکشنبه 12 اردیبهشت ماه 1400 در دفتر مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد، دکتر حسن زمانی و سید رضا قندیلی در خصوص بسط و گسترش همکاری های دوجانبه جهت برگزاری نمایشگاهها به تبادل نظر پرداختند.
 ١٤:١٩ - يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
علی یارمحمدیان مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان پیش‌بینی کرد:
برگزاری 39 رویداد نمایشگاهی در اصفهان 1400
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از هدف‌گذاری برای برگزاری 39 رویداد نمایشگاهی در این استان برای سال جاری خبر داد.
 ٠٩:٢٦ - چهارشنبه ٨ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش سازمان توسعه صنعتی ملل متحد از:
پیامدهای شیوع کرونا بر زنان و جوانان کارآفرین در حوزه تولید
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به نقل از گزارش منتشره در تاریخ 6 فروردین ماه 1400 برابر با 26 مارس 2021 توسط نمایندگی دائم وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در وین، شیوع همه گیری کرونا عواقب گسترده سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در سطح ملی و جهانی به همراه داشته است به طور خاص، شیوع کرونا باعث ایجاد اختلالات عمده در زنجیره های تأمین و تغییر شدید در الگوی مصرف شده است. به منظور درک بهتر تأثیر بحران کرونا بر مشاغل تحت هدایت زنان و جوانان و اتخاذ واکنش مناسب بر اساس آن، سازمان توسعه صنعتی ملل متحد )یونیدو( یک نظرسنجی جهانی را در اواسط سال 2020میان زنان و جوانان کارآفرین و همچنین شاغل در بخش تولید و خدمات مرتبط با تولید در سراسر جهان انجام داده و طی آن، به بررسی پیامدهای شیوع کرونا بر کسب و کار این دسته از افراد پرداخته است.
 ٠٨:٢٦ - چهارشنبه ١ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>

BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.