جمعه ١٥ مرداد ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برگزار گردید

برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز شنبه 15 آبان ماه 1395 اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته با حضور خلج رئیس سازمان دامپزشکی کشور و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

همچنین قنبری معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

این گزارش حاکی است :

- در اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته

تعداد 54 شرکت داخلی و 21 شرکت خارجی از 12 کشور جهان شامل : آذربایجان، آلمان، استرالیا، اسپانیا، امارات متحده عربی، بلغارستان، فنلاند، چین، لبنان، هلند، هنگ کنگ و یونان در فضاي نمايشگاهي به وسعت بیش از 6,200 مترمربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه تولید انواع پروتئین حلال(گوشت های سفید و قرمز ، سوسیس ، کالباس) و  ماشین آلات و صنایع وابسته به آن را در معرض دید عموم قرار می دهند.

قابل ذکر است :

این نمایشگاه تا روز سه شنبه 18 آبان ماه 1395 ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند. 


١٢:١٩ - شنبه ١٥ آبان ١٣٩٥    /    شماره : ٩٠٦    /    تعداد نمایش : ٣٦٨٤BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.