سه شنبه ١٢ مهر ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای خارجی 
اخبار > نمایشگاه ایران هلث طبق تقویم نمایشگاهی برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

مجری برگزاری نمایشگاه ایران هلث:

نمایشگاه ایران هلث طبق تقویم نمایشگاهی برگزار می شود

 

نمایشگاه ایران هلث، طبق تقویم نمایشگاهی و در زمان تعیین شده، در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین المللی ایران،  در جلسه هم اندیشی انجمن های متولی برگزاری ایران هلث با دکتر حسین زاده، نسبت به برگزاری این نمایشگاه طبق تقویم نمایشگاهی تاکید شد.

مجری برگزاری نمایشگاه ایران هلث در گفتگویی با اشاره به آمادگی انجمن تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاه و ملزومات دارویی برای برگزاری نمایشگاه ایران هلث گفت: در جلسه  پیش از ظهر امروز اعضای هیات مدیره انجمن با دکتر حسین زاده، تمامی راهکارها و چالش های مربوط به ب برگزاری یست و سومین نمایشگاه ایران هلث  بررسی شد.

وی افزود:  در این جلسه قرار شد، کارگروه مشترکی با انجمن تولید کنندگان تجهیزات پزشکی تشکیل شود تا زمینه برگزاری قدرتمندانه نمایشگاه ایران هلث   با محتوای  مقابله با کرونا در تاریخ 5 تا 8 دی ماه سال جاری  مورد بررسی و آسیب شناسی قرار گیرد.

گفتنی است رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی ویژه برگزاری نمایشگاه و نیز تجهیز نمایشگاه بین المللی ایران به دستگاههای ضدعفونی جهت مقابله با ویروس کووید 19 موجب شد تا از 12 تیرماه سال جاری نمایشگاههای مختلف طبق تقویم نمایشگاهی برگزار شود.

 این در حالی است که دکتر حسین زاده، چندی پیش با تاکید بر اجرای دقیق و موبه موی پروتکل های بهداشتی گفته بود: سیاست شرکت سهامی نمایشگاههای ج. ا. ایران برپایی تمامی نمایشگاهها طبق تقویم است . چرا که نمایشگاههای تخصصی  نقش مهمی در توسعه صادرات غیرنفتی دارند.    

 


١٥:٠٠ - شنبه ٢٨ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٢٢٠٥    /    تعداد نمایش : ٤٠٨٦BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.